کیم کارداشیان هنرپیشه مطرح هالیوودی یکی دیگر از چهره های معروفی است که با بیماری پوستی پسوریازیس مبتلا شده و با آن دست و پنجه نرم می کند و در صحفه شخصی اش از اینکه توانسته دوران درمان این بیماری را به پایان برساند خوشحال شده است و آن را بهترین هدیه کریسمس نامیده است.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان همسر کانیه وست

این هنرپیشه زیبای هالیوودی همسر کانیه وست ریر معروف آمریکایی می باشد و این زوج مشهور دو فرزند دارند که نورث و ساینت هر دو فرزندان ان ها هستند .

بیماری کیم کارداشیان هنرپیشه هالیوودی

کیم کارداشیان که مبتلا به یک بیماری پوستی بود در در صفحه ی اینستاگرامش نوشت: «خدای من! بیماری پسوریازیس من دیگه تقریبا خوب شده! این بهترین هدیه ی کریسمسیه که گرفتم.»

کیم کارداشیان

عکس های کیم کارداشیان مدل جذاب آمریکایی

کیم کارداشیان مدل و بازیگر معروف هر لحظه و حتی زمانی که در خواب عمیقی فرو رفته هم میلیون ها دلار درآمد کسب می کند و همیشه بهترین هدایا را دریافت کرده است. اما او بهترین هدیه ی زندگی اش را در کریسمس سال ۲۰۱۷ گرفت.

اطلاعاتی درباره بیماری کیم کارداشیان هنرپیشه آمریکایی

این هدیه در واقع درمان شدن تقریبی بیماری او به نام پسوریازیس بود که کارداشیان سال ها درگیر آن بوده است. کارداشیان در صفحه ی اینستاگرامش نوشت: «خدای من! بیماری پسوریازیس من دیگه تقریبا خوب شده! این بهترین هدیه ی کریسمسیه که گرفتم.»

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان هنرپیشه مطرح آمریکایی

کارداشیان سال ها رژیم غذای ویژه ای داشته است، پوستش را با کرم های کورتیزونی مرطوب می کند و در دورانی که تحت فشار و اضطراب است یک دوره تزریق انجام می دهد تا به شرایط ایده آل برسد.

کیم کارداشیان

بیماری کیم کارداشیان بازیگر هالیوودی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید