گزارشگر بازی ایران و پرتغال چه کسی است؟

همین الان ، بله درست همین الان سوالی که در ذهن ملیونها ایرانی است این است که گزارشگر بازی ایران و پرتغال که امشب در جریان جام جهانی 2018 برگزار می شود چه کسی است . خبر ها حاکی از این است پیمان یوسفی  گزارشگر سومین مسابقه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه  است .
 سومین گزارشگر بازی تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه که به‌مصاف پرتغال می‌رود گزارش بسیار حساس و دشواری را در پیش دارد. او با تصمیم مدیران ورزش شبکه سوم سیما سرنوشت‌سازترین ماراتن تیم ملی فوتبال ایران در روسیه را گزارش خواهد کرد.

در گام اول بازی ایران و مراکش را عادل فردوسی‌پور گزارش کرد که با انتقاد فراوانی از سوی مردم و برخی از کارشناسان مواجه شد. گزارش جواد خیابانی هم در رسانه‌های مجازی زیر ذره‌بین قرار گرفت البته همراه با مردم، گزارشگر بازی هم جذابیت ‌ها و هیجان‌هایی را القاء کرد. پیمان یوسفی را یکی از گزارشگران مطرح سال‌های اخیر می‌دانند؛ او در گزارش‌های خودش ادبیاتی خاص دارد و خیلی سعی می‌کند لفظ‌قلم و با استفاده از واژه‌های ادبی بازی را گزارش کند. فارغ از همه مسائل این نکته را نمی‌توان انکار کرد که آنچه جای پای یوسفی را میان گزارشگران محکم کرد تسلطی است که او در ابتدای کار در حین گزارشگری از خود نشان داد.

برپایه این گزارش، مسابقه تیم ملی ایران و پرتغال امشب از ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود؛ بازی‌ای که تیم ملی ایران برای اولین صعود خود از مرحله گروهی در تاریخ جام جهانی نیاز به کسب پیروزی برابر پرتغال دارد و بازیکنان تیم ملی بسیار امیدوار هستند بتوانند در بازی امشب مأموریت غیرممکن را ممکن کنند. همچنین گزارش بازی "اوروگوئه و روسیه" را که از ساعت 18:30 پخش می‌شود نیز فرشاد محمدمرام گزارش می‌کند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید