خانه ستارگان هالیوود در آتش سوخت. شما هم حتما خبر آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا را شنیده‌اید. جالب است بدانید برخی ویلاها و خانه‌های ستارگان سینما و هالیوود نیز در آتش سوزی کالیفرنیا بوده که از بین رفته است.

 

آتش‌ سوزی کالیفرنیا

در این آتش‌سوزی کالیفرنیا که به منطقه مالیبو رسیده، خانه‌های گرانقیمت برخی از سلبریتی ‌های ثروتمند هالیوودی خاکستر شد. همچنین لوکیشن سریال معروف شبکه HBO یعنی West world نیز در آتش سوخته است.

آتش سوزی کالیفرنیا

خانه سوخته شده جرارد باتلر

جرارد باتلر، هنرپیشه فیلم “چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم” و “پی نوشت: دوستت دارم” با انتشار عکسی نشان داده که خانه اش به طور کامل در آتش سوخته است.

سوختن خانه های ثروتمندان هالیوودی در آتش سوزی کلیفرنیا

کیم کارداشیان و خواهرش کلویی، هر دو ویلایشان را در این آتش سوزی ازدست‌ داده‌اند. اورلاندو بلوم بازیگر ستاره فیلم‌های دزدان دریایی کاراییب هم از بازیگرانی است که خبر از آتش گرفتن خانه‌اش داده و برای آتش‌نشانان دعا کرده است. خانه مادری بلا و جیجی حدید، مدل‎های مشهور هم در این حادثه به‎طور کامل از بین رفته است.

آتش سوزی کالیفرنیا

سوختن خانه های بازیگران هالیوودی در کالیفرنیا

لیدی گاگا ، خواننده نیز در این منطقه ویلایی داشته است که به نظر می‌رسد از بین رفته باشد.

لیدی گاگا، خواننده نیز در این منطقه ویلایی داشته است که به نظر می‌رسد از بین رفته باشد. خانه جرارد باتلر، هنرپیشه فیلم نجات رئیس جمهور روسیه توسط آمریکایی ها نیز به طور کامل در آتش سوخت.
برگرفته شده از otaghezard.blog.ir
آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید