در تهرانسر یک خودروی سواری در ساعت ۲۰:۱۸ روز گذشته دچار آتش سوزی شده است شعله آتش بسیار زیاد بود و شعله های آتش آنقدر زیاد بود که به بیرون زبانه می کشید و به خودرویی که کنار این خودرو پارک شده بود نیز سرایت می کرد اما آتش نشانان توانستند آتش را خاموش کرده و از سرایت به خودروهای دیگر جلوگیری کنند.

آتش گرفتن ماشین

 

آتش گرفتن خودرویی در تهرانسر

ساعت ۲۰:۱۸ روز گذشته آتش سوزی خودروسواری در تهرانسر، شهرک هواپیمایی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۰۴ این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته رضا پهلوانی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی، یک دستگاه خودروی سواری “دوو سیلو” بنا به دلایل نامعلومی به یکباره دچار آتش‌سوزی شد و شعله زیادی از آن به بیرون زبانه می‌کشید.

ماجرای آتش گرفتن خودرویی در تهرانسر

وی با اعلام اینکه آتش سرکش از این خودرو در حال سرایت به خودروی سراتوی پارک شده در کنار آن بود، افزود: آتش‌نشانان ضمن رعایت موارد ایمنی، اقدام به خاموش کردن شعله‌های آتش کرده و موفق شدند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شعله‌های آتش را خاموش کرده و از سرایت آن به دیگر خودرو‌ها جلوگیری به عمل آورند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از لکه ‌گیری کامل آتش‌سوزی، خودرو را برای انجام اقدامات قانونی به عوامل انتظامی تحویل دادند.

آتش گرفتن خودروی سواری

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید