مدل میکاپ صورت 2018

آرایش صورت و مدل آن برای بانوان اهمیت ویژه ای دارد یک میکاپ زیبا و جذاب مثل بقیــــه کارها رمز و رموزی دارد که می تواند یک چهره کاملاً عادی را بــه چهره ای جذاب و فریبنده تبدیل کند.

میکاپ آرتیست‌ های بزرگ جهان از راز‌های جوانی می‌ گویند بالا رفتن سن همیشه هم به ضرر شما نخواهد بود! بنا بر گفته‌های میکاپ آرتیست ها هرچه که سن خانم‌ها بالاتر می رود، مقدار بافت چربی‌ در صورت آنها کمتر می شود . از این نکته مثبت استفاده کنید و ساختار استخوانی صورتِ خود را به نمایش بگذارید.

احتمالا بارها تصاویر مدلهای زیباوهنرپیشگان hollywood را در مجلات دیده اید و از خودتان پرسیده اید که این مدل ها برای داشتن چنین چهره عالی چه می کنند؟ در حقیقتاین چهره ای بی عیب، نتیجه زیرساری پوست با foundation و concealer هاست. پیش از آنکه میکاپ صورتتان را شروع کنید صورتتان را خوب تمیز کرده و با کرم های مرطوب کننده و آب رسان آغشته کنید. حالا صورت شما برای میکاپ آماده است.

از یک concealer (کانسیلر) مایع برای پوشاندن نقاط قرمز همینطور لکه ها و تیرگی های پوستتان کمک بگیرید.

همیشه از foundation هایی با تم رنگی زرد استفاده کنید .فوندیشن هایی که زمینهٔ زرد دارند باعث گرمی بخشیدن به چهره شده و ظاهری جوان تر به صورت شما می بخشند. به هیچ عنوان همهٔ صورت خود را با foundation نپوشانید. هیچ چیز به اندازهٔ چندین لایه کرم پودر روی صورت شما، شما را مسن تر نشان نمیدهد.

برای استفاده از foundation همیشه از یک قطعه اسفنج استفاده کنید. اسفنج را خیس کرده و بعد از اینکه آب آن را کاملا گرفتیدِ به foundation آغشته کرده وبه صورت ضربه ای روی صورت خود بزنید.

استفاده از فر مژه را برای خانم های بالای ۳۵ سال ضروری می باشد. هر چه که سنّ شما بالاتر می رود حالت تابدار مژ های شما هم کمتر می شود. بنابرین توصیه می شود حتی اگر ریمل هم نمی زنید، استفاده از فر مژه را فراموش نکنید.”مژه های تابدار چشم های شما را درشت تر و درخشان تر و سن شما را از آنچه هست کمتر نشان می دهند.
هر چه که سن شما بالاتر میرود حالت تقارن ابرو های شما کمتر میشود، اما این به این معنی نیست که با برداشتن بیش از حد می توانید باعث رفع این مشکل بشوید. با این کار فقط باعث نازک تر شدن ابروهایتان می شوید.”

هنگام استفاده از مو چین همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید و دقت کنید فقط ابروهای اضافه را بردارید. برای شکل دادن یا تغییر فرم ابروهایتان حتما به یک آرایشگر حرفه ای مراجعه کنید.
همیشه از یک براش بزرگ برای زدن رژ گونه استفاده کنید. توصیه می کنیم از پودرهای مات و در عین حال درخشان استفاده کنید. همیشه به یاد داشته باشید که برای همگون ساختن رنگ همه صورتتان علاوه بر گونه ها براش رژ گونه را روی پیشانی، نوک بینی، چانه و پیشانی خود هم بکشید.

رنگ خط لب هم اگر همرنگ سایه چشم هایتان باشد، هارمونی زیبایی را به وجود می آورد. پش از کشیدن خط لب نوبت به رژ لب میرسد، که اگر با رنگ خط لبتان تناسب داشته باشد، میتواند زیبایی

میکاپ را دو چندان کند.

نمونه هایی از بهترین مدل های آرایش صورت را برای شما به نمایش می گذاریم:

آرایش صورت

آرایش صورت 2018

همچنین بخوانید:

آرایش صورت عروس

آرایش صورتآرایش صورتآرایش صورتآرایش صورتآرایش صورتآرایش صورتآرایش صورتآرایش صورتآرایش صورت

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
گالری تصاویر
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید