همه چیز از رنگ آبی کلاسیک رنگ سال 2020

شاید شما هم در اواخر سال 2019 میلادی از خود پرسیده باشید رنگ سال 2020 چیست ؟ با ما همراه باشید تا با هم در مورد رنگ سال 2020 مروری داشته باشیم :

آبی کلاسیک رنگی است که شرکت پنتون برای رنگ سال 2020 برگزید ،این رنگ بسیار با اقتدار که از رنگ آسمان هنگام غروب الهام گرفته شد. این شرکت بزرگ رنگ آبی کلاسیک را نماد پایداری وثبات وآرامش معرفی می کند.

آبی کلاسیک

آبی کلاسیک

البته باید گفت که شرکت پنتون نسبت به رنگ آبی همیشه تمایل داشته است چون در چند سال اخیر آبی های متفاوتی برای رنگ سال انتخاب کرده است .شرکت پنتون یک شرکتی است که توسط برادران هربرت اداره می شود ودانش آنها در زمینه رنگ شناسی وشیمی رنگ ها درسال 1963 چه غوغایی به پا خواهد کرد نام این شرکت به این معناست (سیستم ترکیب رنگ ها در پرینتر)،وفعالیت های آنها زمینه رنگ شناسی و چاپ ، تولید رنگ در جهان شناخته شده است وبیش از 50 سال از سابقه فعالیت پنتون می گذرد وحدود بیست سال است که رنگ سال را این شرکت مشخص می کند. رنگ سال 2020 یعنی آبی کلاسیک نسبت به رنگ سال 2019 رنگ مرجان زنده طرفداران بیشتری خواهد داشت ، چون رنگ آبی همیشه نماد آرامش بوده واز نظر روانشناسی رنگی است که باعث صلح و شادی ،آرامش درونی می شود .

جالب است بدانید شرکت پنتون برای تعیین رنگ سال قبل از تعیین رنگ یک جلسه مخفی در اتاقی بدون رنگ با کارمندان خود برگزار می کند از این رو باید اتاق بدون رنگ باشد تا دیدن رنگ ها پیش زمینه ای برای تعیین رنگ سال نباشد وهیچ رنگی نباید روی نظر حضار در جلسه تاثیر بگذارد .

رنگ سال 2020 تغییرات شگرفی را در زمینه مد ، دکوراسیون ، تولید وطراحی وسایل منزل و تولید رنگ های لوازم بهداشتی وآرایشی به وجود خواهد آورد .

آبی کلاسیک را مدیر اجرایی شرکت پنتون (لاتریس آیزمن ) رنگی با ثبات معرفی می کند ومی گوید هدف ما از انتخاب آبی کلاسیک باز کردن چشم اندازهای تازه وارتباطات جدید با تمام دنیا بوده است و اینکه همه مردم چیزی فراتر از آنچه که مشاهده می شود را ببینند .

آبی کلاسیک

آبی کلاسیک

آبی کلاسیک یا همان آبی نفتی رنگی اشرافی وسلطنتی است، که یاد آور شروع شب ورسیدن به آرامش است . رنگ آبی کلاسیک رنگ آسمان شامگاه است وچیزی بین سرمه ای وآبی کاربنی است و البته رنگی به مراتب زیبا تر از سرمه ای وآبی کاربنی است .

رنگ سال 2020 به آبی عمیق هم مشهور است چون در زمان غروب خورشید این رنگ زیبا را در آسمان می توانید مشاهده کنید رنگ آبی کلاسیک محدودیتی برای انتخاب ندارد وبرای همه افراد (جوان ، پیر ، کودک )مناسب است .و خصوصیتی بارز رنگ آبی کلاسیک این است که فرقی نمی کند لباس شما یک لباس رسمی مناسب محیط کار است یا نه یک لباس شب برای شرکت در یک مراسم مهمانی، آبی عمیق رنگی است که برای تمام مکان ها ودر تمام فصل های سال مناسب است .

ست کردن با رنگ سال 2020

آبی کلاسیک

آبی کلاسیک

شما در کنار رنگ آبی کلاسیک می توانید از رنگ شتری یا رنگ زرد استفاده کرده وظاهر بسیار جذابی برای خود خلق کنید استفاده از رنگ زرد وست کردن آن با رنگ سال 2020 (آبی کلاسیک ) نشاط وهیجانی خاص در استایل شما به وجود می آورد رنگ زرد ویا رنگ شتری را به عنوان اکسسوری های کوچکی چون گوشواره ، کیف ویا کفش می توانید در ظاهر خود بکار برده یا نه بعنوان یکی ازآیتم های پوشیدنی مثل یک پیراهن یا شلوار از آن استفاده کنید .

آبی کلاسیک

آبی کلاسیک

یکی دیگر از پیشنهادات ما به شما برای ست کردن رنگ سال 2020 یا همان آبی کلاسیک بکار بردن صورتی کم رنگ ویا پاستیلی کنار آبی عمیق وکلاسیک است . شما با استفاده از این دورنگ متفاوت به ایجاد یک استایل بسیار شیک وفریبنده کمک کرده اید .

آبی کلاسیک

آبی کلاسیک

رنگ سال 2020 در مد و لباس بسیار کارایی دارد شما از این رنگ می توانید به عنوان رنگ یک کت شلوار شیک و یا به عنوان یک لباس شب زیبا وحتی به عنوان لباس راحتی یا به عنوان لباس کودک استفاده کنید، همانطور که گفتیم ویژگی بارز آبی کلاسیک بدون محدودیت بودن آن است .

یک ترکیب زیبا از آبی کلاسیک با سبز است مثالی برای کنار هم بودن آبی کلاسیک وسبز که در طبیعت وجود دارد و فوق العاده زیبا است رنگ پرهای طاووس است که با این دو رنگ ، ظاهری بسیار جذاب زیبا ومنحصر به فرد دارد شما هم می توانید از این دو رنگ زیبا در استایلتان استفاده کنید وظاهری خاص وشیک برای خود بسازید .

پیشنهاد دیگر برای ست کردن با رنگ آبی کلاسیک وافزودن این رنگ زیبا به کمدتان، رنگ آبی در طیف های دیگر است که ظاهری شیک وساده وحرفه ای برای شما به ارمغان می آورد .

رنگ سفید رنگی است که بخوبی خود را در کنار دیگر رنگ ها جا می دهد ترکیب رنگ سفید با آبی کلاسیک برای فصل تابستان بسیار مناسب است وکنار هم قرار دادن این دو رنگ باعث به وجود آمدن احساس خنکی می شود شما با پوشیدن یک شلوارآبی کلاسیک به همراه یک پیراهن سفید ظاهری آرام ودلچسب را ایجاد خواهید کرد .

آبی کلاسیک

آبی کلاسیک

رنگ مشکی یک رنگ خنثی بشمار می رود که تقریبا با همه رنگ ها قابل ست کردن است . ترکیب کردن آبی کلاسیک ویا همان آبی نفتی ظاهری ایده ال ومناسب برای فرد ایجاد خواهد کرد وشما می توانید در استایل مشکی خود از کفش با رنگ آبی کلاسیک استفاده کنید وظاهرتان را از یکنواختی وسادگی بیش از حد خارج کنید. برای ایجاد یک ظاهر رسمی وتقریبا ساده ویکدست می توانید آبی کلاسیک را با سرمه ای ست کنید . رنگ آبی کلاسیک به راحتی با هرطرح گرم وسرد ست می شود و می توان برای استایل های مجلسی ورسمی زنانه ومردانه از آن استفاده کرد .

رنگ سال 2020 را در آرایش صورت ومو هم می توانید استفاده کنید مثلا از سایه چشم هایی به این رنگ استفاده کنید ویا روی موهای مشکی خود از هایلات آبی کلاسیک استفاده کنید واز زیبایی خاص خیره کننده ی این رنگ زیبا بهره مند شود .

رنگ سال 2020 در دکوراسیون

آبی کلاسیک

آبی کلاسیک

چشم انداز یک سالن با مبلمانی به رنگ آبی کلاسیک ( رنگ سال 2020 ) با پرده هایی به رنگ سفید بسیار مجلل وزیبا خواهد بود این رنگ زیبا انتخابی بسیار صحیح برای تعویض رنگ دکوراسیون منزل شما است استفاده از رنگ زرد برای ست کردن با آبی کلاسیک حس امنیت واعتماد را در چشم بیننده ایجاد خواهد کرد .

واگر فکر می کنید رنگ سفید چندان با روحیه شما سازگار نیست وکنار آبی کلاسیک زیاد به چشم می آید می توانید از مبلمان صورتی پاستیلی به همراه فرش وپرده هایی به رنگ آبی کلاسیک بکار ببرید .وشاید شما طرفدار رنگ های خنثی هستید پس بهتر است از سفید ورنگ طوسی روشن به همراه آبی کلاسیک در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید

آبی کلاسیک

آبی کلاسیک

رنگ آبی کلاسیک وقتی در دکوراسیون منزل بکاربرده می شود با تابش نور به این رنگ زیبا حس امنیت وآرامش وثبات به افراد القا شود .رنگ آبی کلاسیک در ترکیب دکوراسیون چون جز گروه رنگ های تیره است فضا را کمی کوچکتر ولی صمیمی وگرم نشان می دهد

اگر خواستار ایجاد فضایی خاص برای خانه خود هستید از آبی کلاسیک وکالباسی تیره به همراه طوسی غافل نشوید فضایی گرم وپر آرامش را با بکار بردن این رنگها در پرده ومبلمان وفرشها ایجاد کنید .شاید شما طرفدار سادگی باشید پس اگر آبی کلاسیک را بعنوان رنگ اصلی دکوراسیون انتخاب کرده اید از آبی در طیف ای دیگر استفاده کنید کنار این رنگ اشرافی بهره ببرید

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید