دکوراسیون آشپزخانه  های کوچک  

دکوراسیون آشپزخانه های کوچک آپارتمانی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک ایرانی جدید ترین مدل های کابینت و دکوراسیون آشپزخانه های شیک و مدرن رو مشاهده  میتوان کرد.

 دکوراسیون آشپزخانه های کوچک ایرانی

در دکوراسیون آشپزخانه کوچک کابینت با طرح چوب در ترکیب با سنگ های تزیینی دیواری و دیوار پوش کرم رنگ می توان بکار برد. لوازم دکوری در دکوراسیون آشپزخانه شامل ظروف مسی، سبد حصیری، آبکش و کفگیر است. یکی از جذابیت های آشپزخانه که ممکن است در معرض دید بیشتری باشد لوستر آن است که به شکل مکعب ومدرن در تضاد با سبک دکوراسیون منزل به نظر می آید.
 لوازم خانگی مربوط به آشپزخانه مانند یخچال، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی به رنگ نقره ای و استیل می توانید انتخاب کنید. که با قرارگیری کنار کابینت های سفید آشپزخانه که ترکیب رنگ سفید و خاکستری دکوراسیون خانه را حفظ می کند. ومی توانید دیوارپوش آشپزخانه نیز حتی کاملا سفید باشد که همین نکته باعث می شود سبک مدرن را از فضا جدا کرد. لوستر متفاوت با طرح خاص و رنگ زرد تضاد خوبی به وجود آورده می آورد.

جزیره هایی بی نظیر در دکوراسیون آشپزخانه

اگر آشپزخانه قلب خانه است، جزیره و کانتر قلب فعالیت ها در آشپزخانه می باشد که می توان به انواع مختلف آن اشاره کرد، اما در مفهوم کلی جزیره یک مکان اصلی برای انجام فعالیت های مختلف آشپزی و تدارک برای پخت و پز می باشد. که آشپزخانه در اولویت زیادی قرار گرفته  و اگر با زیبایی تلفیق شود فضایی متفاوت با کارایی ایجاد خواهد شد. وجود جزیره سبک و عملکرد آشپزخانه را به کلی تغییر می دهد و آرامش را در کنار دسترسی آسان برای کاربر فراهم خواهد کرد و آشپزخانه را به فضایی متناسب تر با آشپزی لذت بخش تر تبدیل کند.
آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید