دکوراسیون منزل ایرانی

& nbsp; آشپزخانه ایرانی برای خودش سبک و سیاق خاص خودش را دارد و آشپزخانه در دکوراسیون منزل ایرانی نقش مهمی دارد و ایرانی ها به آشپزخانه نگاه ویژه ای دارند و خانم ها  به طور ویژه روی دکور آشپزخانه خود حساسیت به خرج می دهند. وخیلی برایشان مهم است که آشپزخانه در کجای خانه قرار بگیرد. و ممکن است از دسترس شما برای تغییر خارج باشد، و دراینجا مسایل دیگری نیز مطرح هستند که تا حدودی توسط خودمان قابل تغییراند. و چیدمان آشپزخانه از جمله ی این مسایل است. که کابینت ها، مدل و رنگ آنها می تواند توسط خودمان قابل تغییر باشد. واینکه اجاق گاز و یخچال را کجای آشپزخانه قرار بگیرند، این نیز از جمله مسایلی است که می تواند توسط خود ما تعیین شود. البته این موارد همگی بستگی به این دارد که آشپزخانه چقدر جا دار و چقدر خودمان می توانیم آن را تغییر دهیم.

رنگ آمیزی کابینت های آشپزخانه

اگر نمیخواهید کابینت های آشپزخانه خودتان را تعویض کنید، بهترین راه برای تغییرآنها این است که  ظاهرشان، رنگ آمیزی آنها کنید.  ومی توانید متناسب با دکوراسیون آشپزخانه  رنگ مناسبی برای کابینت هایتان انتخاب کنید و ظاهری کاملا جدید به فضای آشپزخانه بدهید.

 منبع نور آشپزخانه

اگربه فکرتغییر دکوراسیون آشپزخانه خودهستید. میزان نور و روشنایی محیط آن را نباید فراموش کنید. و این تغییرات می تواند شامل تمام عناصر آشپزخانه باشد مثلاً به روز کردن لوسترها و اضافه کردن منبع نور وهمچنین می توان  از روشنایی چراغ ها برای طراحی دکوراسیون آشپرخانه استفاده کرد وباید در حاشیه ها و کناره های آشپزخانه از نورهای غیر مستقیم استفاده شود.اما در بخش هایی که مربوط به فضای کاری و آشپزی شما خواهد بود، وجود نور مستقیم کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

  المان های دکوراتیو

ممکن است فضای آشپزخانه به عنوان محلی برای پذیرایی مهمان های شما نباشد، ولی بدون شک یکی از مهم ترین بخش های خانه شما محسوب می شود. آشپزخانه ها همانطورکه محیطی برای آشپزی و پخت غذا هستند، می توانند به محل گرد آمدن اعضای خانواده برای صرف غذا و گفتگو هم باشد. بنابراین توجه به جزئیات دکوراتیو فضای آشپزخانه خود توجه کرد اگر دیوارهای آشپزخانه از کابینت ها و قفسه های ظروف خالی باشند،می توانید  محل مناسبی برای نصب کارهای هنری و نگهداری گیاهان آپارتمانی استفاده کرد..

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید