ماجرای عروسی امیر محسن مرادیان، پسر سفیر ایران در دانمارک با آناشید حسینی ، مدل معروف در هفته ای که گذشت، بازتاب فروانی در رسانه‌ها داشت. موضوعی که از پست سیدمحمدمهدی صدرالساداتی شروع شد و به تدریج به یک جریان اجتماعی در خصوص نقد اشرافی‌گری مسئولان رسیده است.

 آناشید حسینی و پسر سفیر

آناشید حسینی و همسرش

 

عروسی آناشید حسینی

همه چیز از پست «سیدمحمدمهدی صدرالساداتی» شروع شد. وی با انتشار عکس مرتضی مرادیان در عروسی پسرش نوشت: آقای مرتضی مرادیان، سفیر محترم جمهوری اسلامی در دانمارک!

ضمن تبریک دامادی آقا زاده تان و آرزوی خیر و عاقبت بخیری برای خانواده محترم… یکی از دوستان عکس‌های عروسی دیشب را در اینستا دیده بود و از من سؤالی پرسید که نتوانستم خوب جواب دهم… ایشان گفت: آقای سفیر جمهوری اسلامی هم انسان مذهبی هستند و هم آشنا به مبانی انقلاب.

 آناشید حسینی و پسر سفیر

عروسی آناشید حسینی و پسر سفیر

 

از آنجا که امام فرمودند: اگر مسئولین از کوخ نشینی به کاخ نشینی رفتند باید فاتحه جمهوری اسلامی را خواند… سؤال من این است که قطعا یک هزارم این ملت هم نمیتواند در لاکچری‌ترین سالن‌های کشور (دانیال، شهرک غرب) و با ماشین بنز برای فرزندشان مراسم بگیرند.

 آناشید حسینی و پسر سفیر

آناشید حسینی مدل محجبه ایرانی

 

آیا شما خود را مسئول نمیدانید؟ یا اینکه قرار است فاتحه جمهوری اسلامی را بخوانیم؟ یا اینکه تحلیل و تفکر امام نسبت به زندگی خصوصی مسئولین غلط و سطحی بوده؟ بنده نتوانستم خوب جواب بدهم، از شما و دوستان دیگر تقاضا دارم یک جوابی بدهید ما فوروارد کنیم؟

ماجرای برندهای لوکس عروس سفیر

آناشید حسینی درباره استفاده از برندهای مشهور گفت: من یک سال است که ازدواج کردم و خیلی از این لوازم در دوران مجردی من خریداری شده است. وی در خصوص کمربند میلیونی‌اش هم بیان کرد: کمربند برای چهار پنج سال پیش بوده با دلار و یورو الان خیلی قیمتش متفاوت بوده است و شاید یک دهم پانزده میلیون بوده است. من فک می‌کنم یک محاسبه خیلی ساده است با دلار و یوروی آن زمان که اصلا قیمتش ۱۵ میلیون نبوده و یک قیمت خیلی معقول‌تر از آن داشته است.

 آناشید حسینی

سیده آناشید حسینی

 

حسینی در ادامه توضیح داد: یک حرکت خیلی زشتی که حالا این بود که عکس کفش عروسی من و عکس پای من را بدون اجازه در پیجشان گذاشته‌اند و این فکر می‌کنم دیگه شرعا حرام باشد چون من این کار نکرده بودم و عکس پا و کفش خودم را در پیج‌ام نگذاشته بودم. قیمت کفش عروسی هم ۴۸۰ هزار تومان بوده است.

تالار پر سر و صدای عروسی پسر سفیر

آناشید حسینی گفت: عروسی را من و همسرم گرفتیم ما عقد و عروسی‌مان یکجا بود و هزینه‌اش بین من و ایشان تقسیم شد تالار هم سر جایش است الان می‌توانید تماس بگیرید و قیمت را بپرسید. امیر محسن مرادیان نیز در این خصوص بیان کرد: مدیر آن تالار بخاطر شناختی که از همسرم داشته گفته اند می توانید عروسی را اینجا بگیرید و تخفیفی به آنها تعلق می‌گیرد.

 آناشید حسینی و پسر سفیر

اعتراض به عروسی پسر سفیر و آناشید حسینی

 

چه کسی تصاویر عروسی آناشید حسینی و پسر سفیر را منتشر کرد؟

مرتضی مرادیان درباره انتشار تصاویر عروسی به سیدمهدی صدرالساداتی گفت: این تصاویر از طریق یکی از دوستانم به قصد خیر با چند شخصیتی که من می‌دانم شما با آنها مشکل دارید، گرفته شده چرا شما اقدام به انتشار آنها کرده‌اید؟ صدرالساداتی در پاسخ اظهار داشت: عکس‌های خانم شما در پیج‌هایی قرار داشته که پابلیک بوده است و نام همسر شما در آن تگ شده است، خودتان هم لایک کرده‌اید اگر راضی نبودید چرا لایک کرده‌اید؟

 آناشید حسینی

عکس سیده آناشید حسینی

 

صدرالساداتی همچنین کفت: من این سوالات را از پدر شما داشته‌ام که چرا خوی اشرافی‌گری را ترویج می‌دهند؟ شما چرا عصبانی می‌شوید.

واکنش‌ چهره ها به عروسی آناشید حسینی و پسر سفیر

حسین شمقدری، سیاوش مفیدی، رامین راستاد، میلاد دخانچی، هاشم بافقی از جمله چهره هایی بودند که به این موضوع واکنش نشان دادند. سیاوش مفیدی نوشت: اون موقعی که رفقای ما برادرای ما و پدران این مملکت داوطلبانه روی میدون مین میرفتن به چی فکر میکردن،اون موقع که سینه شون رو جلوی گلوله سپر میکردن، اونموقع که وسط پیشونیشون گلوله میکاشتن.به چی فکر میکردن.به هر چیز جز موضع طلبکارانه ژنهای خوب. رامین راستاد در این راستا نوشت: عروس خانم ، تو سالى که اسمش حمایت از کالاى ایرانیه،خوب نیست با این صراحت اعلام میکنین که از اجناس و برندهاى خارجى استفاده میکنین،ولله از شما ها بعیده

منبع:فردا

آیا این مطلب مفید بود؟ 103
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید