فرزند پروری به سبک آنجلینا جولی 

آنجلینا جولی از جمله ستارگان پرحاشیه هالییود است ، ستاره ای که علاوه بر هنرپیشه بودن ، نویسنده ، کارگردان و نیکوکار است . او 3 فرزند و 3 فرزند خانوده از کامبوج، ویتنام و اتیوپی دارد .

این بازیگر و نیکوکار هالیوودی اخیرا در باره روش تربیتی و شیوه پرورش فرزندانش اظهاراتی داشته است  اظهاراتی که نشان دهنده سبک خاص و دیدگاه متفاوتش در تربیت فرزندانش است. در ادامه با فرزندان آنجلینا جولی آشنا می شویم و  از سبک آنجلینا جولی در تربیت فرزند ،بیشتر می خوانیم .

آنجلینا جولی ۴۳ ساله درباره شیوه تربیتی فرزندانش می گوید  که نمی‌خواهد شش فرزندش: مدوکس ۱۷ ساله، پَکس ۱۵، زهرا ۱۳، شیلو ۱۲، و ویوین و ناکس دوقلو‌های ده ساله اش، ایده آل و کامل باشند.

آنجلینا جولی

او در مصاحبه رادیویی اخیرش گفته است که بچه‌های من سرکشی جالب و عجیبی دارند، من نمی‌خواهم که آن‌ها بچه‌هایی باشند که مناسب رفتار می‌کنند و مناسب حرف می‌زنند فقط به خاطر اینکه من اینطور خواسته ام، این کار را بکن و آن کار را نکن، ... می‌خواهم که خودشان را پیدا کنند.

او معتقد است  که بسیاری از والدین تمام تلاش خود را برای تربیت فرزندانشان به کار می‌برند، اما در نهایت نمی‌توانند روی همه چیز تسلط داشته باشند و کار از دستشان در می‌رود به همین دلیل ما فقط از بچه‌ها می‌خواهیم تا درباره احساسات و یا چیز‌هایی که برایشان اتفاق می‌افتد با ما صحبت کنند.

او پرداختن به «حقیقت» را از موضوعات مورد علاقه فرزندانش  عنوان کرد و گفت: فرزندانش درباره همه چیز مطالعه می‌کنند و فوق العاده باهوشند و او نیز گاهی از آن‌ها یاد می‌گیرد و می‌آموزد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

 

 

 

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید