آن ماری سلامه بازیگر لبنانی و عرب زبان سریال ایرانی حوالی پاییز در نخستین گفتگوی خود درباره این سریال تلویزیونی شبکه سه سیما صحبت کرده است. این بازیگر لبنانی قبل تجربه همکاری مشترک در فیلم ایرانی و لبنانی را داشته است. این بازیگر مسیحی نقش ساره را در سریال حوالی پاییز به کارگردانی حسین نمازی بر عهده دارد.

آن ماری سلامه بازیگر لبنانی

آن ماری سلامه ، بازیگر لبنانی-عربی سریال «حوالی پائیز» است که چهره ای شناخته شده در کشور لبنان می باشد. وی در سریال «حوالی پائیز» به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی سعید پروینی، در نقش یک دختر عرب سعودی بازی می کند.

آن ماری سلامه

بازیگر لبنانی سریال حوالی پاییز

این بازیگر مسیحی در اولین مصاحبه تصویری خود از تجربه بازی در این سریال، فعالیت هنری در ایران و سختی های نقش “ساره” می گوید.

آن ماری درباره فارسی حرف زدنش در این سریال می‌گوید: “زبان فارسی، زبان مادری من نیست. بعد از سفر به ایران از صفر شروع کردم، هیچی به جز سلام  و عیلک نمیدونستم، بعضی از اوقات از دستیار کارگردان یا کارگردان کمک می‌گرفتم که جمله فارسی رو به من بگن و من بعد از اونا تکرار می‌کردم و احساساتم رو به اون اضافه می‌کردم.از طرفی با پیشرفت فیلمبرداری، کم کم زبان فارسی برایم آسون‌تر می‌شد و از فیلمبرداری لذت می‌بردم.

آن ماری سلامه

آن ماری بازیگر لبنانی

اما مسئولیت و فشار روی من بیشتر شده بود. چالش خیلی بزرگی بود و سختی‌ها شروع شد. از سر صحنه که برمی‌گشتم، باید سکانس‌های فردا رو حفظ و تمرین می‌کردم و فرداش سر صحنه دوباره تمریم می‌کردم.”

آن ماری سلامه بازیگر سریال حوالی پاییز

آن ماری سلامه درارتباط با ادامه‌ همکاری‌اش با سینما و تلویزیون ایران، توضیح داد: “خیلی‌ها از من می‌پرسن که حاضرم دوباره این تجربه رو تکرار کنم؟ من میگم که حتما تکرار می‌کنم. سینمای ایران برای خیلی ها یک آرزوست و تونسته در دنیا به واسطه فیلمبرداری، فیلمنامه و موضاعی دیگر، به جایگاه خوبی برسه.”

آن ماری سلامه

پشت صحنه سریال حوالی پاییز

آن ماری سلامه

آن ماری بازیگر عرب

بازیگر سریال «حوالی پائیز» درباره بازی در نقش «ساره» گفت: “بازی در نقش ساره به من یاد داد که چگونه مسئولیت بیشتری تحمل کنم. چگونه بتونم با اوضاع و اتفاقات پیرامون، خودم رو وفق بدم. مخصوصا که در خیلی‌ از سکانس‌ها مجبور بودم از خودم جمله بسازم.”

آن ماری

آن ماری سلامه

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید