یکی از پرطرفدار ترین برند های گوشی های موبایل در جهان اپل می باشد که جایگاه خود را به خوبی توانسته در میان مردم باز کند و طرفداران زیادی در جهان دارد. این کمپانی گاهی دست به ابتکار های می زند که بسیار جالب است و میتواند نظر هارا به خود جلب کند. این کمپانی اخیرا قرار است دست به اقدامی جالب بزند که در نوع خود کاری بزرگ است . این کمپانی میخواهد گوشی های آیفون هوشمند خود را در رنگ های متنوعی عرضه کند که بی شک استقبال زیادی از آن می شود.

مدل های مختلف گوشی های آیفون

 

رنگ های جدید گوشی های آیفون

شایعاتی از کمپانی اپل نشان می دهد که این برند پرطرفدار گوشی های آیفون هوشمند خود را در رنگ های مختلف عرضه خواهد کرد. در سال جاری به نظرمی رسد اپل قصد دارد کار را برای برند های دیگر نظیر هواوی و سامسونگ غیر ممکن کند از این رو دست به ابتکار هایی می زند که بسیار جالب هستند. امروز اخباری منتشر شد که نشان می دهد تنوع رنگ های گوشی های موبایل از سال گذشته بیشتر است و این رویه نشان می دهد افرادی که از رنگ های خاص برای گوشی هوشمند خود استفاده می کنند می توانند آیفون را در میان انتخاب های خود قرار دهند.

در سال جاری کمپانی اپل قصد دارد سه نوع گوشی هوشمند آیفون را روانه بازار کند و با توجه به اخبار موجود این برند قصد داردیکی از گوشی هوشمند خود را ارزان تر از مدل های دیگر روانه بازار کند و به نظر یکی از پرفروش ترین گوشی های هوشمند تاریخ این برند پرطرفدار خواهد بود.

گوشی های آیفون در رنگ های مختلف

 

این گوشی هوشمند که از آن با نام آیفون ۹ نام برده می شود با ابعاد ۶.۱ اینچی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و نکته جالب شش رنگ برای آن در نظر گرفته شده است. رنگ های خاکستری، سفید، آبی، قرمز و نارنجی در کنار رنگ طلایی آن بسیار به بازار این برند پرطرفدار جذابیت خواهد بخشید. وجود رنگ های متنوع کاربران را به یاد گوشی هوشمند آیفون اس ای می اندازند موبایلی خوش قیمت که تجربه ی بسیار خوبی را برای کاربران رقم زد.

تنوع در گوشی های آیفون با رنگ های مختلف

همچنین این برند قدرتمند قصد دارد گوشی های دیگر خود را نیز در سه رنگ روانه بازار کند و این گوشی های هوشمند در رنگ مشکی، سفید و طلایی که نسخه ی جدیدی از این رنگ پرطرفدار است روانه بازار خواهند شد . اپل در سال گذشته بسیار در مورد رنگ های خود مقاومت نشان دهد و تنها رنگ قرمز را بر روی برخی محصولات خود قرار داد تا کمی کاربرانی که قصد تنوع در گوشی های موبایل خود دارند را برای انتخاب محدود کند. رنگ قرمز این گوشی هوشمند نیز به دلیل حمایت و مبارزه با برخی بیماری ها در قاره آفریقا صورت گرفت. همچنین نکته جالب توجه در این رنگ های مشخص شده نارنجی است که این برند تاکنون از آن استفاده نکرده است و باید منتظر مشاهده نتایج عرضه این رنگ جالب باشیم.

رنگبندی گوشی های آیفون

 

در سال گذشته برخی از کاربران انتقاداتی از رنگ های عرضه شده این برند گران قیمت داشته اند و با وجود اینکه استفاده از بدنه شیشه ایی بسیاری از برند های را به این فکر می انداخت که اپل گوشی های خود را با چه رنگ هایی روانه بازار می کند این برند تنها به دو رنگ اکتفا کرد. نظر شما در این مورد چیست؟

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید