زیبایی خانه تان را با آیینه کاری چند برابر کنید

آیینه کاری این روزها در معماری کلاسیک و مدرن و  طراحی داخلی منزل و ساختمان کاربرد فراوانی دارد  . کنار هم قرار دادن قطعات کوچک آینه در اشکال هندسی متفاوت، شاهکاری از  آینه کاری کلاسیک و مدرن را به ارمغان می آورد. هنرمندان و طراحان آینه کاری منزل، با برش شیشه به شکل های متنوع، درخشش و زیبایی خاصی را به فضای منزل شما می دهند. 

آیینه کاری

درخشش منزل با آینه کاری مدرن

اگر خواهان شیک تر شدن منزل تان هستید، به شما استفاده از آینه ها را پیشنهاد می‎کنیم. استفاده از آینه‎ها در شکل و اندازه‎های مختلف به درخشش منزل شما کمک می کند. امروزه نسبت به گذشته استفاده از آینه های دکوراتیو دیواری، به یکی از تمایلات اصلی مردم در زیباسازی منازل تبدیل شده اند. ما به شما تضمین می دهیم که آینه کاری مدرن جلوه منحصر به فردی به دکوراسیون منزل تان می بخشد.
در معماری اصیل ایرانی نیز از آینه کاری در طراحی داخلی منازل و ساختمان ها استفاده شده است. کنار هم قرار دادن قطعات کوچک آینه در اشکال هندسی متفاوت، شاهکاری از آینه کاری مدرن و کلاسیک را به ارمغان می آورد. هنرمندان و طراحان آینه کاری منزل، با برش شیشه به شکل های متنوع، درخشش و زیبایی خاصی را به فضای منزل شما می دهند. 

آیینه کاری

آینه کاری مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی

 آینه کاری مدرن می تواند به دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی منازل، درخشش و جذابیت بسیاری ببخشد. انواع آینه کاری مدرن مانند آینه کاری دیوار، آینه کاری سقف و ترکیبات آن ها با هم می توانند در طراحی دکوراسیون داخلی تحولی عظیم به پا کنند. استفاده از آینه ها در دکوراسیون داخلی منزل هویت و شخصیتی متفاوت به فضا می دهد. استفاده از شیوه های جدید آینه کاری در فضای داخلی باید به گونه ای باشد که با سبک دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد و به ویژگی های برجسته و خاص آن نیز بیافزاید. نصب آینه در قالب آینه کاری های زیبا باید با دقت زیادی انجام شود. به همین منظور باید بهترین قسمت دیوار یا سقف انتخاب شود تا جلوه بیشتری ایجاد کند.

 آینه کاری مدرن به لوکس بودن فضای منزل می افزاید. خانه های سلطنتی قدیمی را به خاطر دارید که چگونه با آینه کاری های شکوهمند خود نمایی می کردند؟ در آینه کاری منزل، آنچه که می تواند تاثیر متفاوتی بگذارد تعداد قطعات کار شده است. به این معنا که هر چه تعداد قطعات و اشکال برش خورده آینه ریزتر و ظریف تر باشند، شکوه آینه کاری نیز بیشتر است و بازتاب نور در فضا، جلوه منزل لوکس را بیشتر می کند.
بدون شک می توان گفت، مهمترین ویژگی استفاده از آینه ها در فضای داخلی بزرگ و روشن کردن فضا است. درخشش نور و بازتاب آینه ها به فضا باعث افزایش روشنایی منزل می شود و در عین حال به دلیل انعکاسی که از محیط اطراف خواهد داشت، باعث می شود فضای منزل بزرگتر به نظر آید. 

آیینه کاری

آینه کاری قسمت نشیمن منزل

با استفاده از آینه کاری های جذاب و مدرن می توانید دکوراسیون نشیمن منزل تان را به فضایی متفاوت تبدیل کنید و از شفافیت ایجاد شده در اثر انعکاس و بازتاب در آینه در جهت بهبود طراحی داخلی منزل خود استفاده کنید. آینه کاری با قطعه آینه بزرگتر و اشکالی با خطوط ساده تر،  با دکوراسیون منزل مدرن  تناسب بیشتری دارند.

آینه کاری قسمت پذیرایی منزل

فضای پذیرایی به علت حس و حال متفاوتی که دارد، نیازمند به کارگیری وسایل دکوراتیوی است که زیبایی بیشتری به آن ببخشد. آینه کاری پذیرایی باعث روشنایی و درخشش بیشتر فضای داخلی منزل می شود و دکوراسیون منزل تان را با بخش های دیگر متمایز می کند.

آیینه کاری

آینه کاری راه پله های داخلی منزل 

دیوار کناری راه پله های داخلی منزل، پتانسیل خوبی برای استفاده از آینه کاری دارد. با این کار علاوه بر اینکه راه پله عریض تر و بزرگتر به نظر می رسد، نمایی کلی از فضاهای اطراف نیز درون آینه مشاهده می شود. استفاده از آینه در راهرو و راه پله های باریک و تاریک نیز به شدت توصیه می شود.

آیینه کاری

آینه کاری در قسمت ورودی منزل

با ورود به منزل می توان به برداشت کلی از دکوراسیون، طراحی و حتی شخصیت و ذهنیت صاحب خانه رسید. استفاده از آینه کاری در قسمت ورودی منزل نشان دهنده این است که طراح داخلی این نیت را داشته است تا فردی که به منزل وارد می شود متوجه تفاوت و شخصیت ویژه صاحب منزل بشود. استفاده از آینه کاری مدرن به ویژه روی دیوار ورودی منزل، حس خوبی به فضای ورودی می دهد.

آیینه کاری

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید