چند روزیست که در فضای مجازی جو مسمومی به دلیل کمک سلبریتی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه اتفاق افتاده است. اما گویا این جو مسموم دامن علی دایی اسطوره فوتبال ایران را فرا گرفته است. احضاریه ای برای او صادر شده است که علی دایی را به شدت ناراحت کرده است.

کمک علی دایی به زلزله زدگان کرمانشاه

علی دایی از احضار شدنش به پلیس آگاهی جهت توضیحات پیرامون نحوه چگونگی و میزان کمک‌های جمع آوری شده مردمی به منظور کمک به زلزله زدگان خبر داد

احضاریه برای علی دایی توسط پلیس آگاهی

علی دایی در خصوص عملکرد خود در مناطق زلزله زده در پس وقوع این حادثه و اهدا کمک‌های مردمی به حساب وی به پلیس آگاهی احضار شد.

علی دایی

احضار علی دایی به دلیل کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

علی دایی در خصوص احضار خود به پلیس آگاهی در صفحه مجازی خود چنین توضیح داد:

آخر و عاقبت یازده ماه تلاش شبانه روزی برای ساخت و ساز خانه‌های مردم زلزله زده کرمانشاه احضار به آگاهی. مسئولینی که در این مدت به جای اینکه حامی من در ارائه خدمات بهتر به هموطنان نیازمند باشند فقط موجب دلسردی و اختلال در این امر شدند.

به خاطر وظیفه انسانی و اخلاقی از روز زلزله شروع کردم به کمک رسانی، یک بار دادسرای اصفهان و بعد دادسرای مشهد حسابم را بست. سپس مقامات رسمی و غیر رسمی با کمترین تحقیق شایعه پراکنی کردند و بیشتر توان فکری و مالی من، صرف پاسخگویی به مراجع شد.

علی دایی

عکس احضاریه علی دایی به دلیل کمک زلزله زدگان کرمانشاه

از روز اول در این صفحه، تمامی مراحل کمک رسانی را قدم به قدم نشان دادم و الان هم معلوم نیست اصلا شاکی چه کسی است، چون مردم که همیشه به من محبت داشتند. با پیشرفته‌ترین تکنولوژی و بهترین نوع مصالح، خانه سازی را شروع کردم و ادامه می‌دهم، چون اعتقاد دارم باید کار را اصولی انجام داد.

عاقبت کمک علی دایی به زلزله زدگان کرمانشاه

کمک‌های نقدی شما عزیزان همراه سود تعلق گرفته مبلغ یازده میلیارد و صد و بیست و سه میلیون تومان بوده که محل هزینه ریال به ریال این پول تا به الان، در دو جلد زونکن به همراه تمامی مدارک ارائه شد.

هرگز مایل به طرح این موضوع نبودم، اما در این راه بار‌ها از حساب شخصی خودم برای تسریع کار ساخت و ساز هزینه کردم و امروز می‌بینیم که سرانجام تلاش هایمان برگه احضاریه بوده است. اما بالاترین محکمه و بهترین قاضی مردم می‌باشند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید