تساوی صنعت نفت مقابل نساجی مازندران

 تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر جمعه از هفته سیزدهم لیگ برتر کشور برابر میهمانش نساجی مازندران به نتیجه مساوی دست یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، این دیدار عصر جمعه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان 2 تیم به نتیجه مساوی یک بر یک رسیدند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در این دیدار با ترکیب شهاب گردان، وفا هخامنش، عقیل کعبی، فردین عابدینی (80 - جعفر سلمانی)، سیروان قربانی، طالب ریکانی (87 - محمد قریشی)، مصطفی احمدی (75 - بالوتلی)، اکبر ایمانی، کرار جاسم، میلاد جهانی، رضا جبیره به میدان رفت.

نساجی مازندران نیز با ترکیب حامد لک، فرشاد فرجی ، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، امید سینگ، علی اصغر عاشوری (84 - محمد آبشک)، احمد عبدالله زاده، حمیدرضا دیوسالار، محمد عباس زاده (75 - محمد مهدی نظری)، جورجی گولسیانی، سجاد آشوری میدانی(75 - سید محمد میری) به مصاف صنعت نفت رفت.
رضا کرمانشاهی به کمک های فرهاد مروجی و محمد هاشمی ‌نسب قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

جاسم کرار، عقیل کعبی و شهاب گردان از تیم صنعت نفت آبادان در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شدند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که برای کسب سه امتیاز این دیدار انگیزه خاصی داشت بازی را هجومی آغاز کرد و در آن طرف میدان تیم نساجی مازندران روی به بازی دفاعی آورده بود.

لیگ برتر
نفتی ها که در نیمه اول صاحب توپ و میدان بودند در حملات خود به دیوار مستحکم دفاعی تیم نساجی برخورد کردند و مهاجمین این تیم نتوانستند مدافعان تیم مازندرانی را دچار اشتباه کنند.

کارهای ترکیبی جاسم کرار و میلاد جهانی در سمت چپ زمین بارها تیم صنعت نفت را صاحب موقعیت کرد و یک بار نیز در دقیقه 38 شوت زیبا و دیدنی جهانی به شکل خطرناکی از کنار دروازه نساجی به اوت رفت.
تیم نساجی مازندران بر خلاف جریان بازی و در دقیقه 65 و از سمت چپ زمین تیم صنعت نفت آبادان صاحب یک ضربه ایستگاهی شد تا ارسال علی اصغر عاشوری را جورجی گولسیانی با ضربه سر به گل تبدیل کند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بعد از دریافت گل حملات متعددی را روی دروازه نساجی تدارک دید و در دقیقه 90 میلاد جهانی با شوتی دیدنی و در زاویه بسته گل تساوی بخش را برای این تیم به ثمر رساند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با این تساوی 13 امتیازی شد و در رده دهم جدول رده بندی لیگ برتر باقی ماند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید