کریس رونالدو ستاره پرتغالی یونتوس اولین اخراجش را در زمین بازی تجربه کرد ا. پس از ۱۵۴ بازی در لیگ قهرمانان اروپا این اولین بار است که اخراج می شود و تصمیم داور سختگیرانه بوده است. اخراج کریس رونالدو بازتاب های زیادی در رسانه های جهان داشته است و این فوتبالیست با چشمانی اشکبار و در کمال حیرت زمین مسابقه را ترک کرد و شبی تلخ برایش رقم خورد. در این دیدار یونتوس با پیروزی مقابل والنسیا اسپانیا پیروز این میدان شد.

اولین اخراج کریس رونالدو

« کریستیانو رونالدو » ستاره پرتغالی تیم یوونتوس در دقیقه ۲۹ این دیدار پس از برخورد با مدافع میزبان و با تصمیم عجیب و سختگیرانه داور سوئیسی از زمین اخراج شد تا شروع بدی با پیراهن تیم جدیدش در لیگ قهرمانان داشته باشد.

اخراج رونالدو

گریه های رونالدو پس از اخراج

 

هفته نخست لیگ قهرمانان فوتبال باشگاه های اروپا با پیروزی رئال مادرید، یوونتوس و منچستریونایتد و شکست خانگی منچسترسیتی به پایان رسید. در هفته نخست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ، چهارشنبه شب و بامداد پنجشنبه هشت دیدار انجام شد.

در مهمترین دیدار و از گروه G، رئال مادرید اسپانیا قهرمان متوالی سه فصل گذشته این مسابقات بزرگ و پرافتخارترین باشگاه اروپا، در ورزشگاه «سانتیاگوبرنابئو» از آ.اس رم ایتالیا پذیرایی کرد و با گل های تماشایی «ایسکو»، «گرت بیل» و «ماریانو دیاز» به پیروزی سه بر صفر دست یافت.

یوونتوس ایتالیا از گروه H به میهمانی والنسیا اسپانیا رفت و با ۲ گلی که «میرالم پیانیچ» از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند به برتری رسید. در دقیقه ۹۶ این دیدار «پارخو» هافبک تیم والنسیا، یک ضربه پنالتی را از دست داد.

اخراج رونالدو

اخراج رونالدو در اولین دیدار یوونتوس

 

«کریستیانو رونالدو» ستاره پرتغالی تیم یوونتوس در دقیقه ۲۹ این دیدار پس از برخورد با مدافع میزبان و با تصمیم عجیب و سختگیرانه داور سوئیسی از زمین اخراج شد تا شروع بدی با پیراهن تیم جدیدش در لیگ قهرمانان داشته باشد. داور سوئیسی پس از مشورت با داور کناری، رونالدو را با تصمیمی عجیب و سختگیرانه از زمین اخراج کرد.

رونالدو که این تصمیم داور را باور نداشت برای دقایق طولانی اشک ریخت و پس از درخواست هم تیمی های خود از زمین بیرون رفت. در دیگر دیدار این گروه، منچستریونایتد انگلیس در دیدار خارج از خانه برابر یانگ بویز سوئیس به برتری قاطع سه بر صفر رسید.

در دیگر دیدار مهم و از گروه F تیم پرستاره منچسترسیتی با هدایت «پپ گواردیولا» در خانه خود برابر لیون فرانسه با شکست دور از انتظار ۲ بر یک مواجه شد تا بازهم ناکامی دیگری را در لیگ قهرمانان، تجربه کند.

خطایی که منجر به اولین اخراج و گریه رونالدو شد

یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به مصاف والنسیا رفته است.

اخراج رونالدو

اخراج کریس رونالدو در بازی یونتوس

 

فلیکس بریچ داور آلمانی در تصمیمی جنجالی رونالدو را در دقیقه ۲۹ به دلیل یک برخورد ساده با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد.

این اولین اخراج رونالدو در دوران بازیگری پس از ۱۵۴ بازی در لیگ قهرمانان اروپا محسوب می‌شود. خطای که منجر به اخراج رونالدو با چشمانی اشکبار شد را مشاهده می‌کنید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید