آلبوم جدید ادل در کریسمس سال2018 منتشر خواهد شد

خبر ها حاکی از این است که مشکل حنجرهادل لوری بلو ادکینز  معروف به ادل خوانندۀ جوان بریتانیایی رفع شده است  و او کار روی آلبوم جدیدی را آغاز کرده است. این آلبوم اولین اثر او بعد از آلبوم ۲۵ در سال ۲۰۱۵ است.گفتنی است این  ستاره موسیقی پاپ آلبوم جدید خود  را در کریسمس سال 2019 منتشر خواهد کرد.


این ستارۀ سی ساله اخیرا ملاقات‌های مهمی را در راستای ضبط قطعات جدیدش انجام داده و اینطور که به نظر می‌رسد قرار است تابستان پیش رو را صرف نوشتن این آلبوم کند.

ادل قصد دارد برنامه‌ریزی برای انتشار آلبوم جدیدش را به نحوی پیش برد که انتشار آلبوم جدید مصادف با کریسمس ۲۰۱۹ باشد. طبق گفتۀ یکی از منابع این مجله ادل به بریتانیا بازگشته و قصد دارد آلبوم جدیدش را کشور زادگاهش بنویسد. تعدادی از استودیوهای موسیقی با شنیدن این خبر به او پیشنهاد همکاری داده‌اند و او تا کنون چند قطعه‌ را نوشته و آماده کرده است.

این خبر از اولین اخبار مهمی است که پس از مشکلات حنجرۀ ادل دربارۀ او منتشر می‌شود و در واقع بزرگترین اقدامی است که توسط این خوانندۀ جوان پس از سپری کردن مشکلاتی که برای صدایش پیش آمده بود صورت می‌گیرد. او در سال ۲۰۱۷ به خاطر صدمه‌ای که به تارهای صوتی‌اش وارد شده بود مجبور شد دو اجرا در استادیوم ومبلی را لغو کند.

این ستارۀ موفق در سال گذشته زمان زیادی را صرف حمایت از قربانیان آتش‌سوزی برج گرنفل کرد که در فاصلۀ کمتر از یک مایل از منزل او در کنزینگتون لندن اتفاق افتاده بود. او همچنین در یکی از اجراهایش در ومبلی دربارۀ مشکلات بازماندگان این حادثه صحبت کرد و از کمبود امکانات برای قربانیان این حادثه انتقاد کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید