خاص و دیدنی از ازدواج بهاره رهنما 

بهاره رهنما  از جمله هنرمندان مطرح این روزها است ،  انتشار  تصاویر ازدواج بهاره رهنما در فضای مجازی خبر دیگری از زندگی این سلبریتی فعال و پر حاشیه را بر سر زبان انداخت .شاید شما هم تصاویرتصاویر ازدواج بهاره رهنما را کم بیش دیده باشید ، بهاره رهنما با انتشار  تصاویر ازدواج مجددش  با امیر خسرو عباسی همه هواداران خود را به  جشن ازدواج عاشقانه اش دعوت کرد .

ما هم برای شما نمونه هایی  از   تصاویر ازدواج بهاره رهنما را  آورده ایم .

بهاره رهنما ، یکی  از سلبریتی ها  و  هنرپیشه های فعال در عرصه  سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران،  او یکی از خبرساز ترین  چهره ها دو دهه اخیر بوده است  که همواره با مدل لباس ها، ازدواج ها، کتاب ها و هنرنمایی هایش در صحنه نمایش و سینما، در کانون توجه  رسانه ها  بوده است .  او قریب به ۱۴ جلد کتاب نوشته  و  حضور فعال و گرم او در صحنه های  مختلف هنری سبب شد تا این  دختر متولد آذر ، هم چنان یکی از محبوب ترین هنرمندان جوان کشورمان باشد .

 او  متولد دهم آذرماه ۱۳۵۲ در روستای هزاوه از توابع شهر اراک است. بهاره رهنما تحصیلاتش را در دو رشته ادبیات نمایشی و حقوق قضایی به ترتیب تا مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به پایان رسانده است.

 

او همسر سابق پیمان قاسم خانی از نویسندگان مشهور ایرانی بوده است. حاصل ازدواجش  او با پیمان قاسم خانی دختری به نام پریاست. خانواده بهاره رهنما در حال حاضر متشکل از همسر جدیدش امیرخسرو عباسی و دخترش پریا قاسم خانی است.

به نظر می آید فقط یک خواهر دارد که آن هم در خارج از کشور زندگی می کند. شغل پدرش ( جلال رهنما ) نامشخص است و مادرش ( پروین قائم مقامی ) از بازیگران خوب کشورمان است. بهاره رهنما از فعال ترین بازیگران زن ایرانی است.

نکته جالب در بیوگرافی بهاره رهنما اینست که کافه ای به نام گوزن تاسیس کرده است که در زمان های بیکاری توسط خودش اداره می شود.

شقایق دهقان از بازیگران خوب سینما و تلویزیون در گذشته جاری ( همسر برادر شوهرش ” مهراب قاسم خانی ” ) او بوده است. بهاره رهنما در چندین سریال مانند مرد هزار چهره ، پژمان و … به همراه جاری خود شقایق دهقان بازی کرده است.
ازدواج با پیمان قاسم خانی
بهاره رهنما در مصاحبه ای در مورد آشنایی و ازدواجش با پیمان قاسم خانی اینچنین گفت : بدون شک بزرگترین اتفاق زندگی من آشنایی با پیمان بوده است. او را سال هاست که می شناسم.  ما در سال ۱۳۷۰ با هم آشنا شدیم.

دوستی من و پیمان مانند خیلی از ازدواج ها در ایران بعد از دو سال به ازدواج منجر شد که دلایل این ازدواج احساسی و اجتماعی بود. من از ۱۷ سالگی او را می شناسم و از ۱۹ سالگی به صورت رسمی در کنارش بوده ام.
بی تردید پیمان قاسم خانی بهترین گزینه برای ازدواج برایم بود. دوستانم برخی اوقات می گویند مردان ایرانی نمی توانند زنی مانند تو که اینقدر فعال هستی را تحمل کنند. احتمالا حق با آنهاست چون پیمان در مقابل من خیلی صبور است.

اولین بار که پیمان را دیدم یک دختر ۱۷ ساله بودم و بخاطر اینکه جهشی درس خوانده بودم وارد دانشگاه شده بودم. یک روز زمانی بازگشت از دانشگاه در خیابان ولیعصر به صورت اتفاقی با هم آشنا شدیم و بعد از چند سال ازدواج کردیم.
جدا شدن از پیمان قاسم خانی
شایعاتی در مورد جدایی بهاره رهنما و همسرش در سال ۱۳۹۵ به وجود آمد و از طرف این زوج هیچ واکنشی نشان داده نشد تا اینکه بهاره رهنما در مصاحبه ای گفت : پیمان قاسم خانی قدیمی ترین دوست من در زندگی ام است.

ما حدود ۲۵ سال است که با هم دوستیم و اینکه زندگی مشترکمان ادامه پیدا نمی کند دلیل بر این نمی شود که به دوستی مان لطمه ای وارد. بهاره رهنما هیچ گاه دقیق اعلام نکرد دلیل جداییش چه چیزی بوده است.
او در مصاحبه ای دیگر گفت از خانم های جوان و زیبا خواهش می کنم که وارد زندگی مردی که همسر و فرزند دارد نشوند و این موضوع باعث شد تا برخی گمانه زنی کنند و این حرف را به دلیل جدایی بهاره رهنما ربط بدهند.

ازدواج مجدد بهاره رهنما 

بهاره رهنما با ازدواج مجددش در  شهریور ماه ۹۶، یکی از جنجالی ترین ازدواج هنرپیشه های سینمای ایران  را رقم  زد که از جنبه های مختلف با انتقاد، نکوهش، تقدیر،  تشکر و به  طور  کل، واکنش های متفاوت مردم و هنرمندان و فعالان  فرهنگی  و اجتماعی کشور  مواجه  شد. او بهترین  هدیه ازدواج  دوم  خود را،  کفشداری حرم امام  رضا اعلام کرد که اخیرا نصیبش شد.

 

در زیر آلبوم زیبا از تصاویر این بانو فعال عرصه فرهنگ و هنر می بینیم.

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید