ازدواج های جنجالی زیادی در سراسر دنیا انجام می شود که سوژه سایت ها و خبرگذاری ها می شود و سروصدای زیادی به پا می کند. در جدیدترین این ازدواج ها ازدواج دختر میلیاردر با یک پیشخدمت است که اخیرا صورت گرفته است. این دختر جوان روس فرزند یک میلیاردر معروف است و ازدواجی بسیار دور از انتظار با یک پسر پیشخدمت داشته است. مراسم عروسی آنها بسیار مجلل برگزار شد و همه چیز از گران ترین ها انتخاب شده بود.

ازدواج دختر میلیاردر و یک پیشخدمت

دختر جوان روس به نام “irina” که فرزند میلیارد معروف”Alexander chigirinskaya” است پس از حضور در یک مهمانی مجلل با درخواستی از سوی پسری پولدار مواجه شد که اصلا برایش خوشایند نبود.

این پسر که ثروت او نیز سر به میلیارد‌ها می‌زد به محض دیدن دختر نامبرده با تصور اینکه یک پیشخدمت مقابلش ایستاده، مقابل تمامی میهمان‌ها از او درخواست یک لیوان آب کرد، اتفاقی که پایانی بسیار دور از انتظار داشت.

ازدواج دختر میلیاردر روس

 

پس از بیان این درخواست و واکنش دختر میلیاردر که پدرش از ساختمان ساز‌های مشهور است، جوان ثروتمند از تقاضا و اشتباه بزرگ خود بسیار شرمنده شد، اما ماجرا به همینجا ختم نشد.

ماجرای ازدواج پسر پیشخدمت و دختر میلیاردر روس

این پسر که دلش پیش دختر روس جا مانده بود مجدد به سراغش آمد و از او درخواست ازدواج نمود، پس از مطرح شدن این تقاضا و قبول آن از سوی دختر، جشنی مجلل با هزینه ۱.۲ میلیون پوند به راه افتاد، از هزینه‌های این مراسم می‌توان به لباس عروس ۱۶۵۰۰۰ پوندی که طراح آن، شهروند لبنانی مشهور بود یا غذا ‌های رنگارنگ و متنوع که ۳۵۰۰۰۰ پوند برای آن پول خرج شد، اشاره کرد.

کیک بسیار مجلل و کیف دستی ۶۰۰۰ پوندی عروس از دیگر موارد خبرساز این جشن بود. در ادامه تصاویری از این مراسم ازدواج را مشاهده می‌کنید.

ازدواج یک دختر میلیاردر روسی و یک پیشخدمت

لباس عروس دختر میلیاردر

کیک عروسی مجلل عروس میلیاردر

منبع: باشگاه خبرنگاران

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید