ازدواج جنجالی رونالدینیو با دو دختر همزمان

بنا به گزارش رسانه های برزیل، رونالدینیو ، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال برزیل و بارسلونای اسپانیا  قصد دارد با هر دو نامزد خود ازدواج کند.قرار است مراسم ازدواج رونالدینیوی 38 ساله با پریسیلا کوئلهو و بیتروز سوئوزا در ماه آگوست و در عمارت شخصی او انجام شود. رونالدینهو که اکنون در عمارت 5 میلیون یورویی خود در شهر ریودوژانیرو برزیل زندگی می کند قصد دارد بصورت همزمان با هر دو نامزد خود ازدواج کند.در حالی که ازدواج با دو زن در برزیل غیرقانونی است و طبق قوانین برزیل 6 سال مجازات دارد اما بنا به گزارش رسانه های برزیل، رونالدینهو قصد ندارد ازدواج با دو نامزد خود را بصورت رسمی ثبت کند.

ستاره سابق تیم بارسلونای اسپانیا در حالی جشن نامزدی خود را با “بیتریز” در سال 2016 جشن گرفت که سال ها قبل از این تاریخ با “پرسیلا” نامزد کرده بود. گفته می شود رونالدینهو برای راضی نگه داشتن دو نامزد خود اقدام به خرید هدایایی مشابه از جمله ادکلن برای آنها می کند. هر دو نامزد رونالدینهو اهل شهر “بلو هوریزونته” ، سومین شهر بزرگ برزیل هستند که زمانی رونالدینهو در تیم فوتبال معروف این شهر “اتلتیکو مینیرو” بازی می کرد. 

گفتنی است؛ رونالدینهو در سفر خود به ژاپن که در ماه مارس انجام شده بود برای نخستین بار عکسی از هر دو نامزد خود در صفحه اینستاگرام 32 میلیونی خود منتشر کرده بود

 

تکذیب خبر ازدواج رونالدینیو با ۲ دختر

روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه رونالدینیو ستاره سابق تیم بارسلونا و تیم ملی فوتبال برزیل قرار است به صورت همزمان با دو دختر ازدواج کند. کاری که بر خلاف قوانین برزیل بود.

حال رونالدینیو ستاره سابق تیم بارسلونای اسپانیا در تازه ترین اظهار نظر خود در این خصوص، این موضوع را اساسا تکذیب کرده و گفته:« این بزرگترین دروغی است که در عمرم شنیده ام.»

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید