خبر ازدواج مجدد مهدی پاکدل چند روزی است که فضای مجازی را پر کرده. در این مطلب به بررسی  صحت و سقم خبر ازدواج رعنا آزادی‌ور و مهدی پاکدل پرداخته‌ شده است.

مختصری از بیوگرافی مهدی پاک دل و رعنا آزادی ور

مهدی پاکدل یکی از بازیگران آرام و بی حاشیه دنیای هنر است که اولین بار با فیلم آبی حمید لبخنده در سال 79 به دنیای سینما راه یافت و با بازی در نقش هایی موفق راهش را در دنیای هنر هموارتر کرد. 

رعنا آزادی‌ور بازیگر زن 36 ساله سینما و تلویزیون است که اولین بار با بازی در فیلم سینمایی مارمولک رسما وارد دنیای سینما شد و همچنین فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی آخرین تجربه بازیگری وی در سینما است.

آشنایی مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ور

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در سال 1396 و برای نخستین بار در یک نمایش تئاتر با یکدیگر همبازی شدند و نمایش خانه بوشاسپ درازدست به کارگردانی علی اتحاد که سال 96 روی صحنه رفت اولین تجربه تئاتری رعنا آزادی ور بود که در کنار مهدی پاکدل ایفای نقش کرد.

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل، بهرام رادان ، رعنا آزادی‌ور، سحر دولتشاهی

ماجرای شایعه ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ور

چندی است که خبر ازدواج مجدد مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌‌ور  سر زبان‌ها افتاده است. عکس های ازدواج مهدی پاکدل و همسر جدیدش رعنا آزادی‌ور هنوز منتشر نشده است.

اولین بار نیست که مهدی پاکدل با حواشی ازدواج مجدد دست و پنجه نرم می‌کند. سال گذشته نیز بعد از جدایی از بهنوش طباطبایی گاهی با شایعاتی درباره ازدواج مجدد روبرو شده است.

هنگامی که پاکدل مشغول بازی در تئاتری با حضور رعنا آزادی ور بود، عکس‌هایی دو نفره از این دو بازیگر منتشر شد. انتشار این عکس‌ها خبر ازدواج مجدد آقای پاکدل با این خانم بازیگر را به راه انداخت که البته آن زمان در حد همان شایعه باقی ماند.

چندی پیش عکس های دونفره مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد که برخی از این تصاویر به درج خبر ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در فضای مجازی اینستاگرام بدل شده است. در برخی از مواقع رعایت نکردن فاصله ( که آن هم به دلیل خطای دید در تصویر رخ می‌دهد) بین آقا و خانم بازیگر ممکن است موجب گمانه زنی های شود و پس از انتشار چند عکس در اینستاگرام که مربوط به مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور بود گمانه زنی هایی از ازدواج مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور زده شده بود اما این موضوع تا این ساعت مورد تایید یا تکذیب هیچ کدام از بازیگران معروف سینمای ایران قرار نگرفته است و همچنین مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور هم هنوز خبر ازدواج شان با یکدیگر را تایید یا رد نکرده اند.

ماجرا از آنجا آب خورد که اندیشه فولادوند در پست اینستاگرام خود عکسی از مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور و سحر دولتشاهی منتشر کرد و کاربران را به دیدن نمایش تآتر دعوت. که البته همین تصویر سال گذشته‌هم همین شایعات را در پی داشت.

مهدی پاکدل

عکس اینستاگرام اندیشه فولادوند

تاکنون خبر ازدواج این دو بازیگر در حد شایعه مانده و صحت و سقم آن تایید نشده است.  از بی توجه بودن این دو بازیگر به این خبر می‌توان به استوری ساعت 10 صبح مهدی پاکدل در تاریخ 29/6/98 اشاره کرد که در آن خبر از اجرای تآتری گذاشته و هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده است.

تصاویر مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور

ازدواج رعنا آزادیور

مهدی پاکدل

مهدی پاک‌دل

مهدی پاک دل

ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ور

 

رعنا آزادی ور

رعنا آزادیور

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل

مهدی پاک دل

مهدی پاک دل در نشست خبری ماجرای نیمروز

مهدی پاکدل

مهدی پاک‌دل

مهدی پاکدل

مهدی پاک دل و همسر سابقش بهنوش طباطبایی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید