زیبایی دختر بچه ای که توسط یکی از اعضای خانواده اش بوسیده شده بود دچار یک بیماری ناگواری شد این کودک سه ساله حدود یک سال پیش دچار این بیماری شد والدین این کودک سه ساله مجبور هستند هر روز لباس ها و ملحفه او را ضدعفونی کنند چون هر روز ملحفه ی این کودک خونی می شد و باید هر روز ضدعفونی می شد صورت این کودک هر روز رفته رفته بدتر می شود اما با مراجعه به پزشک و بعد از ۸ ماه صورت کودک بهبود یافت.

از دست دادن زیبایی یک دختر با بوسه

این دختربچه بعد از اینکه توسط یکی از اعضای خانواده اش بوسیده شد به بیماری ناگواری مبتلا شد و زیبائی دختر به خطر افتاد.

دختری که توسط یکی از اعضای خانواده اش بوسیده شد و دیگر پس از آن نتوانست زندگی عادی داشته باشد و به بیماری مبتلا شد. دختر جذابی که اینک سه سال دارد حدود یک سال پیش یکی از اعضای خانواده او را بوسید و از همان لحظه صورت بچه شروع به قرمز شدن کرد و پوست او به طرز عجیبی تاول زد خانواده که شوکه زده شده بودند او را به پزشک Doctor بردند.

بوسیدن کودک

کودک سه ساله

 

این دختر به یک اگزمای پوستی و ویروسی دچار شده بود و خانواده مجبور بودند ملحفه و لباس‌های او را هر روز ضذعفونی و تعویض کند ملحفه و لباس‌های این دختر همیشه خونی بود و صورت این دختر بیچاره هر روز بدتر می‌شد.

ماجرای از دست دادن زیبایی یک دختر با بوسه

این دختر بوسیده شد و زیبایی خود را از دست داد خانواده با مشاور پزشکی در یکی از بیمارستان‌های خصوصی ایتالیا درمان این دختر را شروع کردند و آنتی بیوتیک‌ها پس از گذشت ۸ ماه تاثیر خود را گذاشت و صورت دختر بهبود یافت.

این دختر بوسیده شد و زیبایی خود را از دست دادمهم‌ترین مسئله این اگزمای دردناک تاولی‌های بزرگ خونی بود که هر روز این دختر با درد و خونریزی زیاد از پوست خود مواجه بود.

این دختر بوسیده شد و زیبایی خود را از دست داد مادر این دختر ساوینا ۲۱ ساله اهل گلاسترفرانسه پس از این که فهمید خانواده‌ای دیگر نیز به این مشکل دچار شده اند شرایط نگهداری و راه موفقیت در درمان دختر خود را به اشتراک گذاشت. بهبودی این دختر  و زیبائی دختر پس از گذراندن یک دوره نقاحت وحشتناک این دختر بوسیده شد و زیبایی خود را از دست داد نکته پزشکی: پوست یکی از حساس‌ترین عضو بدن است که در صورت وجود کوچکترین ویروس فرد مبتلا به تبخال‌های بزرگ و اگزمای پوستی دردناک می‌شود سعی کنید هنگام بوسیدن نوزادان از صحت و سلامتی Health خود و هم چنین رعایت بهداشت مطمئین شوید که به طور ناخواسته دچار چنین مشکلاتی نشوید.

در بسیاری از این اگزما‌های پوستی بهبودی حاصل نمی‌شود و فرد تا پایان عمر با پوستی تاول زده و خونی باید زندگی کند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید