ایده های جدید برای استایل یلدائی

برای استایل شب یلدا چه موردی را باید رعایت کرد. یلدا از جشن های قدیمی می باشد که هر سال با دور هم جمع شدن خانواد ها کنار هم طولانی ترین شب سال را جشن می گیرند. میوه اصلی این شب هندوانه و انار می باشد. طرز صحیح لباس پوشیدن در شب یلدا با ما همراه باشید.
برای درخشش بیشتر در این شب ما به شما کمک می کنیم که جذاب تر باشید و با اعتماد بنفش کامل در مراسم حضور پیدا کنید . پس هیچ نگرانی نداشته باشید.

جشن شب یلدا یکی از قدیمی ترین جشن های ایران است. در این شب بسیاری از خانواده های ایرانی دور هم جمع شده و به سرو شام، انار، هندوانه و تنقلات مشغول می شوند. اما پس از برنامه ریزی های لازم برای شب یلدا، سوالی که ذهن بسیاری از خانم ها را درگیر می کند این است که شب یلدا چی بپوشیم؟ در ادامه این مقاله با چند ایده جذاب برای پوشیدن لباس مناسب شب یلدا آشنا خواهید شد. با ایده گرفتن از این چند مدل، در شب یلدا به جذاب ترین شکل ممکن خواهید درخشید.

استایل شب یلدا

آرایش صورت در شب یلدا - طراحی ناخن شب یلدا ست با رژ لب

در ادامه 15 پیشنهاد برای لباس پوشیدن در شب یلدا را به طور کامل بیان کرده ایم.

استایل مجلسی در شب یلدا جذاب با پوشیدن پیراهن کوتاه مجلسی قرمز رنگ

یکی از بهترین گزینه ها برای دختر خانم های جوان و شیک پوش استفاده کردن از پیراهن کوتاه مجلسی همراه با ست کیف و کفش کرم به همراه پالتو شیک می باشد.

استایل شب یلدا

ست زمستان مجسلی قرمز رنگ و کرم

دیزاین متفاوت ناخن در شب یلدا

خانم ها توجه داشته باشید آرایش ناخن ها هم از اهمیت بسیاری برخوردار است شما می توانید دیزاین ناخن خود را به صورت هندوانه طراحی کنید.

استایل شب یلدا

طراحی ناخن شب یلدا

تیپ زدن در شب یلدا با رنگ های براق و روشن

اگر شما هم جزو افرادی می باشید که رنگ های تیره را دوست ندارید می توانید از رنگ های روشن استفاده کنید و در مهمانی های خانوادگی خود بدرخشید

استایل شب یلدا

پالتو رنگ های رنگ روشن پشمی

استایل کژوال در شب یلدا همراه با بدلیجات زیبا

اگر شما جزو افرادی هستین که تیپ اسپرت را بیشتر میپسندید می توانید تیپ اسپرت بزنید یا همان استایل فانتزی در شب یلدا و همچنین از بدلیجات های مختلف استفاده کنید.

تیپ اسپرت

تیپ اسپرت دخترانه در شب یلدا

تیپ شب یلدا دخترانه و راحت

اگر دوست دارید در شب یلدا راحت باشید و هم زیبا باشید می توانید از بلوز قرمز رنگ طرح دار یا مدل دار همراه با شلوار مشکی که بسیار زیبا می باشد استفاده کنید.

استایل شب یلدا

بلوز قرمز همراه با شلوار مشکی

استایل شب یلدا

تیپ زمستانه زنانه

استایل شب یلدا

ست اسپرت دخترانه ویژه یلدا

استایل شب یلدا

پالتو چهار دکمه قرمز رنگ

استایل شب یلدا

کت و دامن قرمز رنگ

استایل شب یلدا

تصویری از ست مجلسی قرمز رنگ مخصوص شب یلدا

استایل شب یلدا

عکس از پالتو مخمل قرمز رنگ یلدایی

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید