برای عید نوروز چه لباسی بپوشیم

برای لباس عید خود چه تصمیمی دارید؟ با نووتازه شدن طبیعت درفصل بهار انسان باالطبع تمایل به نو شدن وتغییر دارد . ما ایرانیان طبق رسومات گذشتگان خود مانند طبیعت بهاری لباس نو به تن می کنیم این روزها دغدغه خیلی از افراد بخصوص خانم ها خرید لباس نوبرای عید نوروز است .

همه دوست دارند تا بهترین لباس ها را خریده واستایل شیک وجذاب داشته باشند سعی کنید پوشش انتخابی شما به روز باشد ، انتخاب کفش وکیف ، مانتو و... مناسب برای عید باید از اصول تیپ زدن درعید نوروز پیروی کند مثلا بهترین گزینه برای شیک پوشی مدنظر داشتن سادگی لباس عید است به خاطر داشته باشید .

هرچیزی که به عنوان مد سال معرفی می شود ممکن است مناسب استایل شما نباشد پس پیرو این شعار باشید مد آن چیزی است که به شما بیاید . تانما با شما همراه شده برای خریدی عالی در عید نوروز :

تیپ سال نو

اگر به مزون ها یا مراکز طراحی لباس این روزها سر بزنید متوجه می شوید تیپ سال نو برای خانم ها، مانتوهایی با پارچه شبیه به تور که به نام یاخما مشهور است ودارای طرح هایی زیبا ومتنوع می باشد که یکی از مدلهای مانتو برای لباس عید امسال در نظر گرفته شده است

لباس عید

لباس عید

این مدل مانتو بیشتر جلو بازمی باشد که ظاهرساده آن با طرح های شیکی که در پارچه آن است وآستین مدل دار جلوه ی بسیار خوبی پیدا کرده وبانوان ایرانی در هر سنی می توانند این مدل مانتو را تهیه کرده واستایل عید نوروز را متفاوت با هرسال تجربه کنند .لازم به یادآوری است که همراه با این مدل مانتو تاپ هایی ساده که با شلوارتان هم رنگ است استایلی شیک وجذاب به شما می بخشد واستفاده از این استایل بیشتر جنبه مجلسی دارد .

اکسسوری های شیک عید نوروز

اگر علاقه ای به لباس های پرزرق برق مد امسال ندارید به فکر خرید مانتویی با پارچه مات هستید بهتر است از اکسسوری های شیک مناسب برای لباس عید نوروز استفاده کنید واز سادگی لباس خود بکاهید .

لباس عید

لباس عید

برای ایجاد یک استایل شیک عید نوروزی رنگ لباسهایتان را با روسری مناسب عید وشلوار وکفش خود هماهنگ کرده وبا توجه به مراسم هایی که قرار است در عید شرکت کنید در خرید کنید.

مانتو مناسب عید نوروز

اگر متوجه شده باشید چند سالی است که تولید کنندگان ومزون های معتبربیشتر تمرکز خود را بر روی طراحی ودوخت مانتوهای جلوباز که اصلا جذب نیستند وبا تزییناتی خاص روی آستین ویقه به زیبایی آنها افزوده شده می پردازند.

لباس عید

لباس عید

این مدل مانتومناسب عید نوروز نیز می باشد وبرای خلق ظاهری لاکچری به شما بسیار کمک خواهد کرد ،اگرمانتو جلو باز را همراه با اکسسوری های شیک عید نوروز که شامل گردنبند هایی از جنس نخ ابریشمی که با مهره هایی خوش رنگ تزیین شده اند ویا سنجاق سینه ای که با طرح زیبای سنجاقک ونگین هایی که به رنگ لباس شما هماهنگ است استفاده کنید ،

جذابیتی وصف نشدنی خواهید داشت مانتومناسب عید نوروز خود را با رنگ سال 2020 انتخاب کنید واکسسوری های شیک وشلوار، کفشی مناسب با این رنگ را تهیه کرده واز استایل نوروز 99 خود لذت ببرید .

لباس عید

لباس عید

از اکسسوری مهمی که هر آقا وخانم شیک پوشی می تواند با استفاده از آن تیپی زیبا به وجود آورد کمربند است آقایان با توجه ودقت به رنگ کمربند می توانند در تیپ نوروزی خود به طرز چشم گیری تغییر ایجاد کنند ،هماهنگ بودن رنگ کمربند وکفش برای آقایان از دیرباز در دنیای مد مورد توجه بوده است.

استایل بهار99 را با انتخاب مانتو عید خود به رنگ سفید وترکیب آن با رنگ آبی پنتون ( آبی کلاسیک )خاص وزیبا کنید .

لباس عید

لباس عید

آقایان می توانند لباس عید خود را با تهیه یک پیراهن ساده وزیبا که رنگ آن با توجه به رنگ پوست ورنگ موهای آنها هماهنگی دارد شروع کنند . برای توضیح بیشتر می توان به این نکته اشاره کرده که مردان با موهای مشکی ورنگ پوست سفید از طیف آبی وبنفش به راحتی می توانند استفاه کنند وآقایان با رنگ پوست روشن وموهای بلوند استفاده ازلباس هایی با طیف رنگ سبزبسیار مناسب است ورنگ زیبای موهای آنها را بیشتر نشان خواهد داد.

لباس عید

لباس عید

البته آقایان با پوست سبزه از رنگهای پاستیلی به راحتی می توانند استفاده کنند هرچند که استفاده از پیراهن آبی وسورمه ای برای این قبیل آقایان خالی از لطف نیست .کفش مناسب عید برای آقایان بهتر است با توجه با استایل عید نوروز که می تواند رسمی ویا مجلسی ویا کژوال باشد انتخاب شود .

روسری مناسب عید نوروز

روسری مناسب عید نوروز با تیپ مورد نظر شما باید همخوانی داشته باشد اگر از مانتو بلند جلوباز استفاده می کنید بهتر است با توجه به رنگ آن شال مناسبی بپوشید ویا روسری ابریشمی خود را با

لباس عید

لباس عید

استایل مجلسی هماهنگ کنید روسری های قواره بزرگ مناسب برای ست کردن استایل خیابانی هستند زیرا در رنگ ها وطرح های متنوع وجنسی از نخ که بسیار لطیف است تهیه می شوند واستفاده از آنها برای مدت طولانی راحت خواهد بود. اگر قصد مسافرت در عید نوروز را دارید حتما از مانتو هایی نخی واسپرت وشلوار پارچه ای ویا شلوار جین کشی استفاده کنید .

روسری مناسب عید بهتر دارای طرح هایی شاد باشد تا تفاوت انتخاب شما نسبت به روزهایی عادی مشخص شود .

پیشنهاد ما به شما برای یک انتخاب درست این است که از روسری وشال با رنگ آبی تیره وسورمه ای که طرح هایی با رنگ صورتی چرک دارد بخرید چون از آن می توانید هم در مجلسی رسمی وهم برای استفاده روزانه بهره ببرید .

توصیه دیگر برای داشتن استایل شیک عید نوروز این است که اگر مانتو و شلوار شما یک رنگ می باشد از روسری ویا شالی استفاده کنید که طرح شاد ورنگهایی زیبا دارد ویا اگردر فکر خرید مانتویی با طرح سنتی برای لباس عید هستید آن را با طرح های زیبای روسری ترکمن هماهنگ کنید .

کفش مناسب عید نوروز

همانطور که بارها گفته ایم بهتر است تمام لباس های خود را هماهنگ انتخاب کنید ودرتیپ مورد نظر خود بیش از سه رنگ بکار نبرید که استایل عید نوروز از این قاعده مستثنی نیست یکی از اصول تیپ زدن عید نوروز انتخاب کفش مناسب عید نوروز است

لباس عید

لباس عید

سعی کنید کفش انتخابی شما مناسب با استایلتان باشد ولی بهتراست حتما راحتی آن را در نظر داشته باشید. خرید کفش را به شب موکول کنید تا راحتی آن تضمین شده چون پاها در شب کمی ورم دارد سایز مناسب را بهتر می توانید تشخیص دهید . کفشی که مناسب یک تیپ رسمی و نیمه رسمی است بهتر است پاشنه ای تقریبا سه سانت داشته باشد وبا رنگ مناسب خود با رنگ شلوارتان هارمونی زیبایی ایجاد کند . می توانید به خرید یک جفت کتانی خوش رنگ نیز فکر کنید .

لباس عید

لباس عید

دختران شیک پوش حتما دغدغه انتخاب لباس عید را دارند بهتر است برای رعایت اصول تیپ زدن عید نوروز یکی از لباس های اصلی پوشش خود را خریده وبا توجه به رنگ آن بقیه خرید خود را انجام دهند لازم به یادآوری است که با توجه به سن خود مدل مناسب کفش عید نوروز را تهیه کنید .

در صورتی که مانتوی عید شما کالباسی رنگ است شلوار مناسب عید برای مانتو خود را سفید ویا آبی پاستیلی خریداری کنید کفش مناسب عید برای این ست زیبا وبهاری ، کفشی عروسکی به رنگ صورتی ویا هماهنگ با رنگ شلوار شما است .

شلوار مناسب عید نوروز

آقایان بهتر است از یک کت اسپرت زیبا با رنگ خاص وست کردن آن با شلواری مناسب عید نوروز در به وجود آوردن ظاهری لاکچری درعید بکوشند

شلوار مناسب عید را هماهنگ با رنگ پیراهن نیز می توانید تهیه کنید .

استایل عید نوروز خود را با استفاده از اکسسوری های شیک عید نوروز که شامل ساعت اسپرت ، دستبند هایی ظریف ومردانه ویا کمربند وعینک هایی خاص..... است جذاب کنید .شما براساس سلیقه خود می توانید از اکسسوری مناسب استفاده کنید.

لباس عید

لباس عید

شلوار جین برای ایجاد یک استایل خیابانی در روزهای نوروز بسیار مناسب است شلوار جین را آچار فرانسه کمد لباس نیز می نامند ، چون کارایی زیادی دارد حتی شما در یک مهمانی دوستانه به راحتی می توانید آن را بپوشید واز هر لحاظ خوش پوش به چشم آیید .

اگر در ایام نوروز به مراسمی رسمی دعوت شدید بهتر است از کت شلوار با رنگ مناسب استفاده کنید ویا پیراهن مردانه خود را با شلوار مناسب با رنگ پیراهن بپوشید . اگر برای خرید لباس عید به بازار می روید توجه کنید که ژاکتی زیبا وهماهنگ با رنگ شلوارتان بسیار در روزهای بهار کارآمد است وجزء یکی از اقلام نسبتا ضروری لباس عید بشمار می رود .

کیف مناسب عید نوروز

کیف مناسب عید نوروز باید دارای ویژگی هایی چون اندازه مناسب که با فرم بدنتان هم خوانی داشته باشد ، رنگ انتخابی کیف عید شما باید هماهنگ با لباس هایی که خریداری کرده اید باشد.

لباس عید

لباس عید

ضمنا همانطور که می دانید کیف اکسسوری مهمی بشمار می رود که نقش اساسی در ایجاد استایل جذاب بازی می کند کیف های کوچک چند مدت است طرفداران زیادی پیدا کرده اند که با رنگ وجنس وطرح های مختلف قابل ست کردن با انواع استایل های عید نوروز می باشد .

لباس عید

لباس عید

برای مانتوهای جلو بازوکتی بهتر است از کیف هایی با سایز کوچک استفاده کنید خانم هایی که قد آنها کوتاه است توجه کنند که کیف با سایز بزرگ مناسب شما نیست .کیف مناسب عید نوروز باید با کیف هایی که در طول روز استفاده می کنید متفاوت باشد وبراساس تیپ استایلتان ماهرانه آن را انتخاب کنید .

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید