در جشن ولنتاین چه بپوشیم ؟

استایل جشن ولنتاین باید خیلی خاص باشد چون می خواهید برای جلب توجه کسی که لقب عشقتان را یدک می کشد وبه این پایه از از احساس شما راه پیدا کرده لباس بپوشید و روزی به یاد ماندنی را رقم بزنید. لحظه هایی در زندگی انسان وجود دارد که وصف ناپذیر است با استایلی شیک وفوق العاده این لحظه ها را ماندنی کنید. تانما قصد دارد ، با مطلب زیر شریک ساعات خاطر انگیز جشن ولنتاین شما اصول تیپ زدن در ولنتاین با ما همراه باشید.

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

یکی ازاصول تیپ زدن در ولنتاین پوشیدن رنگ قرمز است شما مجازید در این جشن تمام پوشش خود به رنگ قرمز انتخاب کنید رنگ قرمز همیشه و درهمه جا به عنوان رنگ عشق ودوست داشتن معرفی می شود برای خلق یک تیپ ولنتاین دامن میدی به همراه پیراهن بافت ریز به رنگ قرمز و به همراه کفش های پاشنه بلند یا عروسکی به همین رنگ استفاده کرده واستایلی زیبا بسازید.

برای ایجاد یک استایل شیک ولنتاینی دخترانه بهتر است از سرهمی هایی که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده بهره ببرید برای پوشیدن این مدل لباس ولنتاین بهتر است از یک بلوز مناسب به رنگ خنثی (سفید یا مشکی )استفاده کنید وکفش خود را مطابق با رنگ یکی از البسه خود انتخاب کرده وتیپ ولنتاین خود لذت ببرید .

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

دنیای مد به دنبال بهانه ای است تا طبق مناسبت های مختلف محصولات جدیدی عرضه کند اکسسوری های شیک ولنتاین به همراه مدل های مختلف لباس مناسب این جشن در بازار موجود است که سبب به وجود آمدن استایلی منحصر به فرد می شود . اشکال زیبایی مانند قلب ، خرس های عروسکی کوچک وزیبا که با تزیینات خاصی مثل مهره وپر... همراه شده به شکل گردنبند وجود دارد که پوشیدن آنها بر روی مانتو مناسب ولنتاین خالی از لطف نیست .

استایل جشن ولنتاین

استایل شیک ولنتاین

تیپ ولنتاین این خصوصیت را می طلبد که متفاوت از همیشه در ظاهری زیبا خود نمایی کنید اگر تمایلی ندارید تغییری در تیپ روزانه خود ایجاد کنید می توانید پالتو همیشگی خود را کنار گذاشته وبجای آن پالتویی قرمز رنگ ویا کتی زیبا به همین رنگ بپوشید به یاد داشته باشید کمی تغییر در این روز خاص لازم است.

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

برخی افراد علاقه ای به پوشیدن لباس هایی به رنگ قرمز ندارند آنها می توانند با انتخاب یک پلیور زیبا وست کردن آن با شلواری که با رنگ پلیور هم خوانی داشته باشد تیپ ولنتاینی ساده ای برای خود دست پا کنند و در عین سادگی از راحتی استایل خود لذت ببرند . پیشنهاد ما به شما برای پوشیدن این مدل لباس استفاده از لاک و رژ قرمز رنگ است زیرا استفاده از رنگ قرمز طراوت زیادی به چهره شما خواهد بخشید .

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین : برای حضور در چنین مراسمی مطمئنا شما با عشق خود همراه هستید پوشیدن یک ست زیبا می تواند به شما وفرد خاص زندگیتان در آن مراسم جلوه ای خاص ببخشد. بهتر است لباس های خود را طوری انتخاب کنید که رنگ مورد نظر برای طرفین مناسب باشد مثلا شما از یک پیراهن قرمز حریر زیبا که قد آن تا روی زانو می رسد ،

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

و دامنی عروسکی ویقه ای بازدارد استفاده می کنید درحالی که معشوق شما باید پیراهن قرمز مردانه خود را با شلوار مشکی و پاپیون مشکی انتخاب کند . کفش مناسب ولنتاین این زوج به رنگ مشکی باشد بسیار مناسب است برهیچ کس پوشیده نیست که زیبایی رنگ قرمز در کنار مشکی دو چندان خواهد شد.

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

مانتو مناسب ولنتاین را می توانید به رنگ قرمز یا هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید . می توانید مانتو قرمز کتی جلو باز را با تاپ وشلوار سفید ست کرده وکفش وکیف خود را نیز به رنگ قرمز یا سفید انتخاب کنید یک روسری ابریشم با طرح دلخواه به رنگ مشکی وقرمز بپوشید واستایل ولنتاین خود را کامل کنید. استایل ذکر شده برای یک دیدار عاشقانه و گذراندن ساعاتی در یک کافی شاپ زیبا بسیار مناسب است.

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

اگر دوست دارید در این روز زیبا ؛از تیپ اسپرت بهره ببرید . پالتوی قرمز خود را با یک شلوار جین سورمه ای وبلوز بافت یه اسکی به رنگ آبی کلاسیک همراه کنید وکفش ولنتاین مناسب این استایل می تواند کفش اسپرتی که رنگی هماهنگ با بقیه لباس های شما دارد بپوشید ، اگر روز ولنتاین را سر کار هستید می توانید از این استایل استفاده کنید .

لازم نیست حتما از لباس هایی به رنگ قرمز استفاده کنید شما می توانید از لباس هایی که طرح قلب دارد ویا با طرح هایی مناسب این روز تزیین شده اند استفاده کنید .برای شرکت در جشن ولنتاین می توانید از یک پیراهنی سفید با طرح قلب و دامن مشکی که تزیینات توری دارد استفاده کنید بهتر است با این ست کفش پاشنه بلند بپوشید دامن شما نیم کلوش باشد بهتر است چون ظاهری دخترانه وزیبا خواهید داشت .

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

ست دیگری که قصد داریم به شما معرفی کنیم این است که شومیز مجلسی خود را با شلوار پارچه ای به رنگ مناسب وپالتوی فوتر قرمز بپوشید وکیف مناسب ولنتاین که می شود با این استایل همراه کرد یک کیف کوچک قرمز رنگ است که با لوازم جانبی مانند (خرس عروسکی کوچک ) تزیین شده است .

اگر می خواهید جلوه ای خاص داشته واستایل جشن ولنتاین شما زبانزد شود با صرف نظر از هزینه ای که برای شما در پی خواهد داشت می توانید پالتوی خز قرمز رنگی تهیه کنید ومطابق با آن لباس های دیگر خود را انتخاب کرده وازاین استایل ولنتاین شیک ومنحصر به فرد احساس خوبی داشته باشید .

کفش مناسب ولنتاین

یکی از اصول انتخاب درست ، کفش مناسب ولنتاین این است که تمام پوشش خود را در نظر بگیرد وبراساس استایل خود کفش مناسب را انتخاب کنید همانطور که می دانید کفش در ایجاد ظاهر شیک وبی نقص بسیار مهم است .

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

اگر در جشن ولنتاین شرکت می کنید همانطور که می دانید بهتر است از کفش های مجلسی وپاشنه بلند استفاده کنید البته اندام وقد خود را قبل از پوشیدن این مدل کفش ها حتما در نظر بگیرد

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

.اکسسوری مناسب ولنتاین

اکسسوری شیک ولنتاین می تواند یک دستکش چرم به رنگ پالتوی شما باشد که با پاپیونی زیبا تزیین شده ویا دستبندی ساده که با مهره هایی به رنگ قرمز ومشکی در کنار هم خودنمایی می کنند. برای آقایان نیز استفاده از کمربند ودستبند وساعتی که با تیپ ولنتاینی آنها سازگار باشد زیبا خواهد بود.

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

گردنبندها ودستبندهایی در بازار موجود است که اسم محبوب شما ویا حروف اول اسم او را به طرز زیبایی روی آنها کار شده است . پوشیدن این قبیل اکسسوری می تواند باعث سورپرایز برای وی شود.

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

آقایان نیز برای این مراسم می توانند از شلوار مناسب ولنتاین به رنگ سفید یامشکی و پیراهنی به همین رنگ به همراه یک کت در طیف رنگ قرمز بهره ببرند .استفاده از دستمال گردن وکراوات های زیبا نیز به همراه کت وشلوار مجلسی می تواند ظاهری شیک برای شما به ارمغان آورد .

شلوار مناسب برای شرکت در هر جشنی بهتر است پارچه ای باشد استایل جشن ولنتاین نیز از این قاعده مستثنی نیست .شلوار مناسب ولنتاین را در هر رنگی که تمایل دارید استفاده کنید فقط به این نکته توجه کنید که هارمونی رنگ بین پوشش شما رعایت شود تا از اصول شیک پوشی دور نشوید ولازم به ذکر است که از شلوار جین برای مهمانی دوستانه ای که دارید استفاده کنید واین مدل شلوار اصلا مناسب پوشیدن در مهمانی های بزرگ ورسمی نیست .

اگر همیشه عادت به پوشیدن شال دارید می توانید روز ولنتاین برای ایجاد تغییر از روسری مناسب ولنتاین استفاده کنید روسری یکی از اجزای پوشش خان ها است که در نگاه اول بسیار به چشم می آید در انتخاب جنس ورنگ دقت کنید وبرای پوشیدن آن از روش های جدید کمک بگیرید به خاطر داشته باشید روسری خود را طوری بپوشید که با فرم چهره شما هم خوانی داشته باشد

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

یعنی اگر پیشانی بلندی دارید از هدبند استفاده کرده ویا موهای جلوی خود را به شکل چتری کج روی پیشانی بریزید ویا اگر صورت شما گرد است ومی خواهید از این گردی بکاهید لبه های روسری را تو نزنید .

استایل جشن ولنتاین

استایل جشن ولنتاین

کیف هم با وجود الزاماتی که برای استفاده از آن احساس می شود، جزء اکسسوری ولوازم جانبی بشمار می رود. یک کیف مناسب ولنتاین باید با کیف هایی که در استایل روزانه استفاده می کنید ، متفاوت باشد یعنی از لحاظ رنگ وشکل به گونه ای انتخاب شود که مناسب تیپ ولنتاین باشد. شما برای تیپ ساده ولنتاینی خود می توانید از یک کیف خورچینی زرشکی استفاده کنید ویا برای مراسم جشن ولنتاین از کیف مخمل کوچک که با زنجیری زیبا تزیین شده ویا از کیف چرم با ابعادی مناسب استفاده کنید .

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید