تمهیدات پزشکی-درمانی در ورزشگاه آزادی 

رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: همزمان با برگزاری دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز 16 تیم درمانی اورژانس در ورزشگاه آزادی مستقر شدند.

پیمان صابریان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ان  اظهار داشت: با توجه به برگزاری دیدار تیم های پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز و نظر به پیش بینی حضور بیش از 50 هزار تماشاگر، 16 تیم درمانی شامل 6 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 8 دستگاه موتورلانس در مسیرهای ورودی، سکوها، پارکینگ ها و سایر نقاط داخلی و بیرونی ورزشگاه آزادی مستقر شدند.

ورزشگاه آزادی

وی ادامه داد: حدود 50 نیروی عملیاتی شامل پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های پزشکی به تماشاگران این مسابقه فوتبال خدمات درمانی ارائه می کنند.
رئیس مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: استقرار تیم های اورژانس تا پایان مسابقه و پس از عادی شدن تردد هواداران ادامه دارد و از طرفداران این مسابقه می خواهیم که همچون مسابقات گذشته با نیروهای اورژانس همکاری داشته و در صورت نیاز به خدمات درمانی مرکز اورژانس مراتب را به سامانه 115 و یا تیم های استقرار یافته در محل اطلاع دهند.

همچنین سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ماموران ایستگاه آتش نشانی شماره 20 که در مجاورت ورزشگاه آزادی مستقر هستند در آماده باش کامل بسر می برند.
سید جلال ملکی افزود: ماموران آتش نشانی در طول 24 ساعت در آماده باش کامل بسر می برند و در صورت نیاز این آمادگی وجود دارد که آتش نشانان به ورزشگاه آزادی اعزام شوند.
از هفته سیزدهم رقابت فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور جام خلیج فارس تیم فوتبال پرسپولیس تهران از ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادی میزبان تیم تراکتورسازی تبریز است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید