مرتضی آقاخان مهاجم سابق پیکان با عقد قراردادی سه ساله به جمع آبی پوشان پایتخت استقلال پیوسته است او فوتبال حرفه ای خود را از تیم پیکان شروع کرده است وی اعلام کرده است که پاسخ اعتماد شفر سرمربی استقلال و هواداران این تیم را با گلزنی هایش خواهد داد و برای موفقیت این تیم تمام تلاشش را خواهد کرد.

مرتضی آقاخان مهاجم سابق پیکان

مرتضی آقاخان مهاجم تیم فوتبال پیکان با عقد قرارداد رسمی به عضویت تیم فوتبال استقلال در آمد. این بازیکن به مدت ۳ فصل با استقلال قرارداد بست.

مهمترین ویژگی آقاخان بازیکن جدید استقلال، بهره وری بالای او به عنوان یک مهاجم خلاق است. آقاخان در ۹۶۰ دقیقه حضورش، ۶ بار گلزنی کرد. این یعنی هر ۱۶۰ دقیقه یک گل به ثمر رسانده است و سابقه گلزنی به تیم پرسپولیس را نیز دارد بر اساس آمارها آقاخان به عنوان چهارمین بازیکن برتر لیگ آماری معرفی شد. وی مدعی شد تلاش را می کند تا این بار در دربی پایتخت دروازه گلر ملی پوش رقیب استقلال را باز کند.

مهاجم منفور سرخ‌ها در استقلال

مرتضی آقاخان بعد از کش‌ و قوس‌های فراوان با امضای قراردادی رسما به استقلال پیوست تا اولین خرید آبی‌ پوشان در فصل جدید باشد. بازیکن فصل گذشته پیکان با تصمیم وینفرد شفر سرمربی استقلال در صدر لیست این سرمربی آلمانی برای تقویت استقلال در لیگ هجدهم قرار داشت و بعد از چند روز مذاکره و کش‌ و قوس‌ های فراوان، نهایتا قرارداد خود را با این باشگاه امضا کرد تا این بازیکن نیز از پیکان جدا شود وی در مصاحبه ای اعلام کرده است آرزویش بازی کردن در استقلال بوده است

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید