مسابقات جام جهانی این روزها در حال پیگیری است و تب فوتبال همه را فرا گرفته است حضور ایران در بین ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی و بازی های درخشان و امتیازهای تیم ملی نقل محافل این روزهاست.  حواشی جام جهانی این روزها در صدر اخبار ایران و دنیاست و هیجان این بازی ها تمام ناشدنیست. بازی روز چهارشنبه بچه های تیم ملی هرگز از خاطره فوتبال دوستان محو نمی شود. بازی که علی رغم تلاش ایران و ملی پوشان با برد و صدرنشینی اسپانیا خاتمه یافت. این صدر نشینی البته کمی عجیب به نظر می رسد چرا که امتیازات و تعداد امار گلزنی پرتغال و اسپانیا دقیقا شبیه همدیگرست

صدرنشینی اسپانیا در گروه B

 

صدرنشینی اسپانیا

تیم ملی فوتبال اسپانیا به دلیل داشتن کارت زرد کمتر در صدر گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار دارد.

صدرنشینی اسپانیا در گروه B

تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا چهارشنبه در دومین بازی‌اش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به لطف گل دیگو کاستا توانست ایران را شکست دهد و به صدر جدول گروه B صعود کند.

لاروخا پس از تساوی سه بر سه برابر پرتغال و برد دیشب چهار امتیازی شد. اسپانیا با چهار گل زده و سه گل خورده در رتبه اول قرار دارد.

علت عجیب صدرنشینی اسپانیا

 

تیم ملی پرتغال با ۴ گل رونالدو نیز در شرایط مشابهی قرار دارد اما در رتبه دوم جای دارد. این تیم توانست با تک گل  کریستیانو  تیم ملی مراکش را شکست دهد.

با این حال به علت کارت زرد بیشتر پایین‌تر از اسپانیا است. تنها بازیکن جریمه شده لاروخا سرخیو بوسکتس است. در تیم‌ ‌ملی پرتغال برونو فرناندس و آدرین سیلوا کارت زرد دریافت کردند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید