اسید پاشی در شب تاریک

 یک مرد جوان در حالی که هنوز غرق شادی پیوند عاشقانه اش بود  نمی‌دانست که  بزودی قربانی نقشه شومی  می شود که  تازه عروسش  برایش رقم زده است . او نمیدانست که به زودی تلخی و سوزش اسید روزهای خوش نخستین زندگی اش را تیره تاریک می کند . در خبر ها آمده  است  یک تازه داماد سیستانی  قربانی  یک   اسید پاشی می شود حادثه ای که همسرش در روزها نخستین زندگی و با همکاری مردی دیگر آن را برنامه ریزی کرده است .

.معاون دادستان مرکز سیستان و بلوچستان در این باره گفت: در این حادثه که حوالی ساعت سه بامداد رخ داده فردی وارد خانه این زوج که تازه ازدواج کرده بودند شده و مرد جوان را هدف اصلی اسیدپاشی قرار داده البته چند لکه اسید نیز روی پاهای زن ریخته شده بود.

صفرزاده با بیان اینکه مرد جوان بر اثر شدت سوختگی صورت و بدن جمعه شب در بیمارستان جان باخت گفت: پس از بررسی های تخصصی مشخص شد فرد اسیدپاش قبلاً خواستگار زن مقتول بوده است و قبل از ازدواج نیز زن جوان را تهدید به انجام چنین کاری کرده است.

معاون دادستان مرکز سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه زن جوان پس از ازدواج نیز با فرد اسیدپاش در ارتباط بوده است، گفت: طبق تحقیقات انجام شده مشخص شد زن جوان در این حادثه با فرد اسیدپاش همکاری داشته و ورود این فرد در نیمه شب به خانه این زوج جوان با هماهنگی زن مقتول انجام شده است.

بدین ترتیب فرد اسیدپاش شناسایی و دستگیر شد و پس از اطمینان از همدستی تازه عروس با متهم دستور دستگیری این زن جوان نیز صادر شد و هم اکنون هر دو متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در بازداشت به سر می برند.

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید