ساده و  خودمانی از اصول  خرید لباس 

خرید لباس برای خیلی از ما  یک اتفاق خوب است اما اگر ما فوت و فن درست  لباس خریدن و چگونه لباس خریدن را بدانیم  اتفاق خوب خرید لباس برای ما  می تواند به خاطره خوب خرید لباس هم  تبدیل  شود. راستی شماعادتهای نادرست هنگام خرید لباس و  فوت و فن لباس خریدن را می شناسید و می دانید که چگونه خرید کنید که بعدا از آن پشیمان نشوید. در ادامه اون فوت وفن را بخوانید.  
خیلی ارزون
در اینجا نمیخوام راجع به قیمت بحث بکنم بلکه میخوام راجع به حراجی هایی که به خرید وسوسمون میکنن صحبت کنم. این حراجی ها بعضی وقتا باعث میشن ما بدون دقت و فقط به خاطر اینکه یه لباس قیمتش ارزونه اونو بخریم، بدون اینکه حتی فکر کنیم به این لباس احتیاج داریم یا نه؟ پس اینبار که به کلمه وسوسه انگیز حراجی برخوردیم دقت کنیم ببینیم واقعا به خریدی که داریم انجام میدیم احتیاج داریم!

یکی بخر دو تا ببر
خرید های به این شکل هم مثل حراجی ها که در بالا گفتم میمونه و ما اغلب اجناسی رو فقط به خاطر اینکه یه هدیه کنارش داره میخریم اما بعد میبینیم که اون جنس زیاد به دردمون نمیخورده.

خرید لباس

ساده و صمیمی از نحوه خرید لباس

لباس با سایز نا متناسب
یکی از اشتباهات خیلی بزرگ در خرید اینه که لباسی رو به امید اینکه یه روز اندازم میشه یا قراره ازهمین هفته رژیم بگیرم میخریم. در صورتی که بهتره این لباسها که الان اندازتون نیست رو وقتی وزن کم کردید به عنوان جایزه برای خودتون بخرید.

لباسهای بد دوخت
تا حالا براتون پیش اومده که از یک لباس خیلی خوشتون بیاد اما موقع پرو متوجه بشید که لباس خوب تو تنتون قرار نمیگیره؟  خوب در این مواقع توصیه میکنم اون لباس رو به امید اینکه اونو تعمیر کنید نخرید چون اغلب این لباسها یا بعد از تعمیر خوب در نمیان یا اصلاً فراموش میکنیم که باید اونا رو خیاطی کنیم و در نتیجه یه لباس به سایر لباس هایی كه در كمدمون خاك میخوره اضافه میشه.

خرید لباس

چگونگی لباس خرید

یلی وقتا یه کفشی میبینیم که خیلی خوشگله و حتی قیمتش خیلی مناسبه اما تو پا ناراحته، پس درo این موقع با خودتون فکر کنید این کفش به چه دردی میخوره جز اینکه پاهامو عذاب بده، موقع خرید کفش خیلی  باید دقت کنید چون کفش ناراحت واقعا غیر قابل تحمله و چاره ای جز دور انداختنش نداریم.

 

به عشق برند
بعضی از برندها واقعا جنس های قشنگی دارن و البته با کیفیت خوب، اما همه میدونیم که اغلب برندهای خوب گرون قیمت هستن. 
 خود من بعضی وقتا فقط به خاطر اینکه به یه برند علاقه داشتم و پول کافی برای خریدش نداشتم هر چیزی از اون برند كه قیمتش پایین تر بود رو حتی اگر هم زشت بود می خریدم، شاید شما هم مثل من این اشتباه رو انجام دادید.

زیور آلات بدلی گرون
زیور آلات بدلی خیلی زیبایی وجود دارن که به خاطر برندشون خیلی گرون قیمتن، خریدن اونها هم اشکالی نداره اما به شرطی که براتون مثل یک عادت نشه، چون اگر خوب فکر کنید خرید خیلی زیاد این بدلی های گرون قیمت هدر دادن پوله در حالی که میشه با همون پول طلا بخرید.

خرید لباس

فوت و فن خرید لباس

من خودم در برابر خریدن کیف نقطه ضعف دارم و فکر میکنم این موضوع برای اغلب خانم ها صدق میکنه. کمد من پر شده از کیف هایی که بعضی هاشو اصلا استفاده نمیکنم و فقط کمدمو پر کردن، وقتی دوستامو میبینم اونا هم همین مشکل منو دارن. پس بهتره اینبار که چشممون به یه کیف قشنگ افتاد یاد کیف های استفاده نشدمون بیفتیم.

 

لباس برای روز مبادا
آیا برای شما هم پیش اومده که برای یه موقعیت خیالی که هنوز زیاد در دسترس نیست خرید کنید؟ مسافرتی که ممکنه امسال برم، شرکتی که قراره استخدام بشم، مهمونی که شاید دعوت بشم و ... لباس هایی كه برای این موقعیت ها میخریم اغلب به درد نخور از آب در میان. پس بهتره اول موقعیتی که میخواهیم براش خرید کنیم کاملا مشخص بشه.

و حالا میرسیم به نظرشما مخاطب عزیز .
بدترین خرید شما چی بوده؟ آیا عادت بدی در خرید دارید كه همیشه پشیمونتون كنه؟                  

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 9
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید