دکوراسیون منزل معرف شخصیت ، سلیقه و گاه اعتقادات هر فرد است . آیا  دکوراسیون منزل شما اصول و قاعده خاصی دارد در تانما باشید تا از دکوراسیون منزل و اصول حاکم بر آن بیشتر بدانید.

معماری و طراحی

بهترین فضای داخلی شخصیت ما را منعکس می کند در حالیکه چند قطعه ای را نشان می دهد که احساس می کند جاری است. در این مطلب تانما قصد دارد انواع دکوراسیون منزل در سال 2018 را برای شما به تصویر بکشد.

فضاهای تک رنگ

دان Mazzarini از طراحی BHDM می گوید: "مردم به دنبال سادگی و صلح در فضاهای خود هستند." "فضاهای تک رنگ یک راه آسان برای این سبک از دکوراسیون است . این امر باعث می شود تا نظم و انضباط بسیاری ایجاد شود.". طراح پیش بینی می کند که فضاهای بیشتری را که به طور کامل در یک خانواده رنگ طراحی شده است، مشاهده کنند.

لامپ مادون قرمز


آنا بروکوی، یکی از بنیانگذاران صندلی، می گوید: "ما علاقه زیادی به لامپ های پلاستیکی، الماس و حتی پشمالو داریم." این یک راه عالی برای به دست آوردن یک ظاهر پیچیده و تزئین شده است و طراوت را برای قطعات روشنایی موجود به ارمغان می آورد. "

مبل های منحنی


الیزابت رابرتز، معمار نیویورک می گوید: " مبل های منحنی بسیار جاری هستند و جایگزین خوبی برای مبل های Lشکل هستند. "آنها یک اتاق را به زیبایی تقسیم می کنند، آنها از هر زاویه ای عالی به نظر می رسند، و همچنین یک شومینه را به زیبایی می سوزانند و علاوه بر اتاق مستطیلی نیز عالی هستند. "انحنا زیبا است!"

همچنین بخوانید:

خلاصه هندسه هنری


Brockway می گوید: "گرفتن نشانه ها از آلبرز و الکسورث کلی، آثار هندسی انتزاعی در رنگ های روشن، هیجان انگیز و بارز است." او توجه ویژه ای به هنر جسورانه و هندسی داشته است، که در اینجا می توان آن را در یک فضای سنتی کنار گذاشت.

فلزات سیاه و گرد


مازارانی می گوید: "جهان سخت افزار به سمت سیاه پوستان، برنز و فلزات تیره می چرخد."

 طبقه ها


رابرتز می گوید: "ما پروژه های زیادی را چندین سال پیش طراحی کرده ایم." "من فکر می کنم که مشتریان در حال حاضر به دنبال طبقه های منحصر به فرد هستند.این یک راه واقعا موثر برای ایجاد یک فضای منحصر به فرد در یک فضای مورد علاقه دیگر است.

آویز آویز


رابرتز می گوید: "من عاشق همپوشانی بین اتاق های محبوس و حاشیه ای هستم." "این بسیار تازه و معاصر است و در عین حال تزئینی و فریبنده است. در این خانه کوچک قهوه ای، ما وسایل قدیمی Hans-Agne Jakobsson را وارد کردیم."

 

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید