این روزها دانستن اصول لباس پوشیدن مسئله کم اهمیتی نیست و دانستن این اصول می تواند تیپ و استایل ما را دگرگون و متفاوت کند. در تانما از  اصول لباس پوشیدن بیشتر بخوانید 

 لباس پوشیدن البته مسئله ای شخصی است. اما با وجود این موضوع ، ما می خواهیم که با زمان حرکت کنیم و روی مد باشیم. در کنار همه ی این ها، اگر به طور ناگهانی لباس های مربوط به 50 سال پیش را بپوشیم نیز عجیب خواهد بود. فقط هم این موضوع نیست. ما همچنین می خواهیم که با سن خود نیز حرکت کنیم. اگر سعی دارید ظاهرتان و طرز لباس پوشیدنتان طوری باشد که انگار 16 ساله هستید و بیش از حد تلاش می کنید که ظاهرا جوان بمانید، این کار را نکنید. سن بیشتر حتی با شکوه تر است. و البته باید طوری لباس بپوشید که سن شما را منعکس کند. بر اساس نقاط قوت خود لباس بپوشید و بدن خود را نیز در نظر داشته باشید.

کیف دستی

خانم های جوان می توانند هر روز از کیف دستی استفاده کنند اما از ۴۰ سالگی به بعد بهتر است در مناسبت های خاص این کیف ها را دست بگیرند. در روزهای عادی سعی کنید از کیف های ساده و کوچک استفاده کنید.

دستبندهای آویزدار

این سبک دستبندها کمی بچه گانه به نظر می رسند. بنابراین بهتر است در سنین بالاتر آن ها را کنار بگذارید.

جوراب رنگی

فقط یک بچه مدرسه ای به خودش اجازه می دهد که این سبک جوراب های رنگی بپوشد. در سنین بالاتر با این جوراب ها خنده دار به نظر می رسید.

لباس های گشاد و سایز بزرگ

مسلم است که این لباس ها مناسب خانم های جوان نیست. بنابراین بهتر است لباس هایی که سایز واقعی خودتان هست تن کنید.

ژاکت های بی حالت

بهتر است در این سن با این لباس ها خداحافظی کنید.

لباس های تین ایجری

اگر ۱۰ سال پیش مدل لباسی به شما می آمده تضمینی نیست که همان لباس در سن ۴۰ سالگی هم مناسب شما باشد.

لباس هایی با علائم تیم های ورزشی

گه طرفدار تیم خاصی هستید پوشیدن لباس هایی با علایم آن تیم به شما حس خوبی می دهد. اما اگر طرفدار تیم خاصی نیستید و فکر می کنید این لباس ها شما را جذاب تر می کنند پیشنهاد میکنم در دیدگاهتان تجدید نظر کنید

کلاه توپک دار

این سبک کلاه ها هم مثل جوراب های رنگی مناسب خانم های کم سن و سال است.

شلوارهای فری سایز

این سبک شلوارها به سختی به کسی میاد. به خصوص خانم های ۴۰ ساله. ترجیحا وجود چنین شلوارهایی را فراموش کنید.

دمپایی

این مدل دمپایی ها نه برای سلامتی شما خوب است و نه برای زیبایی . اگر دائما آن ها را بپوشید مطمئنا سلامت پاهای تان را به خطر می اندازید.

آیا این مطلب مفید بود؟ 3
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید