مگان مارکل عروس سلطنتی این روزها در طی اقدامی جالب هدایای عروسی خود را به صاحبانشان بازگرداندند.

عروسی پرنس هری نوه ملکه الیزابت و مگان مارکل هنرپیشه آمریکایی در نهایت شکوه و عظمت در هفته های اخیر برگزار شد و این مراسم با توجه بسیار زیاد مردم به اتمام رسید و بسیاری از طرفداران و دوست داران آنها در این مراسم شرکت کرده بودند. این زوج با برخی هدایایی که برای عروسی سلطنتی آنها آورده شده بود اقدام جالبی کردند. مبلغ این هدایا تقریبا ۸ میلیون دلار تخمین زده شده بود.

هدایای عروسی سلطنتی

شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل تصمیم به بازگرداندن برخی از هدایای عروسی خود کردند. مبلغ این هدایا به میزان ۷ میلیون پوند استرلینگ (یعنی ۸ میلیون دلار) تخمین زده شد.

در واقع از آنجا که بسیاری از فرستندگان این هدایا، اهداف تبلیغاتی داشتند. در نتیجه پرنسس هری و همسرش، ۸ میلیون دلار از هدایای عروسی خود را به صاحبانشان بازگرداندند.

به عنوان مثال، یک زوج غریبه به پرنسس هری و همسرش لباس شنایی را هدیه نمودند و از آن‌ها خواستند تا از این لباس در ماه عسلشان استفاده کنند.

تصمیم جهت هدایای افراد نا آشنا در اعضای خاندان سلطنتی

در واقع بر اساس قوانین قصر کنسینگتون، اعضای خانواده سلطنتی حق دارند که هدایای ناشی از افراد ناآشنا در انگلستان را رد کنند، یا در صورتی که در خصوص انگیزه اهدا کنندگان شک داشته باشند، می‌توانند این هدایا را بازگردانند.

نکته جالب توجه اینکه پیش از این پرنس هری و همسرش از مهمانان خواسته بودند تا هدایای عروسی را به یک سازمان خیریه اهدا نمایند.

پیش از این در خبر‌ها آمده بود که، ۱۵۰ هزار دلار صرف سازماندهی مراسم عروسی شده بود. ارکستر —۴۰۰ هزار دلار، تزیینات گل —۱۵۰ هزار دلار، عکاس‌ها و اوپراتور‌ها —۲۳ هزار دلار. ۳۸۵ هزار دلار — تهیه مواد غذایی . قیمت کیک عروسی بیش از ۶۵ هزار دلار بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید