استایل لاکچری الناز شاکردوست در مراسم اکران خصوصی مطرب

الناز شاکردوست با منتشر کردن عکسی از خود و عایشه گل در مراسم اکران خصوصی مطرب صفحه شخصی خود را بروز کرد. او در 7 تیرماه سال 1363 در محله پاسداران تهران متولد شد. عایشه گل این روزها فیلم سینمایی مطرب جدیدترین فیلم مصطفی کیایی با بازی الناز شاکردوست , پرویز پرستوی مهران احمدی و محسن کیایی روی پرده سینماهاست و با استقبال زیادی هم رو به رو شده است . اما در این فیلم یک بازیگر زن ترکی نیز حضور دارد که با توجه به نقش اصلی و پر رنگ او متاسفانه در تبلیغات فیلم کمتر شاهد تصاویری از او هستیم.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران می باشد و علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و طراحی صحنه و لباس فعالیت دارد. او فرزند دوم خانواده است که یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. پدرش تاجر ابزارآلات صنعتی و الکترود و مادرش خانه دار است. الناز علاقه بسیار عجیبی به مادرش دارد.

الناز شاکردوست

تصاویر عایشه گل و الناز شاکردوست در فیلم مطرب

ایشه گل جوشن دختر روزنامه نگار و نویسنده ورزشی اورهان آلدینچ و معلم نقاشی سهیلا آلدینچ است. خانواده پدری وی بوسنیاک هستند. .با توجه به آثار مادرش ، تحصیلات متوسطه خود را در مدارس بخش های Taksim ، Kocamustafapaşa و Feriköy به پایان رساند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید