کنسرت تیر ماه امید حاجیلی خواننده توانای کشورمان در سالن برج میلاد برگزار شد و هنرمندانی همچون لیلا بلوکات , مریم معصومی , سوگل طهماسبی و مریم خدا رحمی در کنسرت وی حضور داشتند و عکس های از این بازیگران زن در کنار خواننده با سواد و پر انرژی امید حاجیلی منتشر شده است.

کنسرت تیر ماه امید حاجیلی

کنسرت امید حاجیلی موزیسین توانمند و خواننده خوب کشورمان طی روزهای ۱۲ و ۱۳ تیر ماه در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد . حاجیلی که کنسرت هایش همواره به شاد و اکتیو بودن معروف است ، در این برنامه هم توانست با اجرای برنامه ای پر انرژی مخاطبین را راضی راهی منازلشان کند. در این کنسرت که به همت شرکت فرهنگی هنری رویال هنر پارس برگزار شد هنرمندانی چون سوگل طهماسبی ، مریم معصومی ، لیلا بلوکات ، مریم خدارحمی حضور داشتند .

بازیگران در کنسرت امید حاجیلی

لیلا بلوکات و امید حاجیلی

امید حاجیلی و لیلا بلوکات

مریم خدارحمی و امید حاجیلی

مریم معصومی و سوگل طهماسبی در کنسرت امید حاجیلی

مریم خدارحمی

 

درباره امید حاجیلی خواننده جوان ایرانی

فارغ التحصیل رشته موسیقی در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر است، وی استاد دانشکده موسیقی صداوسیما و استاد حال حاضر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است

وی از ۹ سالگی نوازندگی پیانو را آغاز کرد در ۱۱سالگی وارد هنرستان موسیقی شد، پس از حدود سه سال نوازندگی ویولن، ساز خود را به ترومپت تغییر داد و همزمان به صورت خود آموز نوازندگی پرکاشن و درام را آغاز کرد.خواندن من تقریباً از ۱۰ سال پیش شروع شد زمانی که فروشگاه بتهوون در چهارراه ولیعصر بود

آنجا پاتوق بچه‌ های هنرستانمان بود؛ من آن زمان کارهایی می‌ ساختم و در خانه ضبط می‌ کردم و در واکمن گوش می‌دادم، دوست داشتم نظر بقیه را هم بشنوم چون همان موقع هم کارام به گونه‌ای عجیب و بامزه بود.

کارهایم را می‌ دادم بچه‌ ها گوش می‌ کردند و تعریف می‌ کردند و آنقدر گفتند که چرا آلبوم نمی‌ دهی که منم شروع به کار کردم و به فکر آلبوم ادامه دادم!

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید