بهترین کادوی ولنتاین

کادو ولنتاین چیست؟ کادو دادن بسیار لذت بخش است زیرا هدیه دادن سبب ایجاد احساس رضایت از خود در فرد می شود. انسان ها همیشه به دنبال بهانه ای هستند تا افراد مهم زندگیشان را خوشحال کنند یکی از این راهها کادو دادن است .مناسبت های مختلفی وجود دارد تا ما به بهانه آنها بتوانیم به افراد خاص زندگیمان هدیه دهیم ؛ یکی از این روزهای فوق العاده برای هدیه دادن روز عشق است، می توانید با کادو ولنتاین عشق تان را غافلگیر کنید. .

در این روز برای اثبات علاقه ی خود به محبوب هدیه ای به عنوان کادو ولنتاین به وی تقدیم می کنیم . بیایید با هم مرور کنیم که کادو ولنتاین مناسب چیست تا با انتخاب وخرید آن عشق خود را خوشحال کنیم :

کادوی ولنتاین

کادو ولنتاین

اصول انتخاب کادوی ولنتاین

اصول انتخاب کادوی ولنتاین چیست؟کادو ولنتاین بهتر است به صورت یک پکیج تهیه شود چون براساس ویژگی های این روز چند مورد مشترک در تمام هدیه ها باید وجود داشته باشد وآن خرس عروسکی وشکلات است ، شما می توانید برای عشق خود هر کادویی که علاقه دارید که می تواند شامل لباس ، زیور آلات ، کیف ویا کفش و... باشد که انتخاب این موارد بستگی به نیاز وسیلقه ی فرد مقابل شما دارد تهیه کنید ، ولی حتما خرس عروسکی وشکلات را فراموش نکنید .

کادوی ولنتاین

کادو ولنتاین

اگر می خواهید کادوی ولنتاین مناسب وزیبا باشد بهتر است از اکسسوری هایی چون گردنبند ودستبند ویا گوشواره های زیبا شروع کنید .پکیج ولنتاین شما بهتر است با قلب وگل های قرمز رنگ وشیک تزیین شده باشد .

کادوی ولنتاین

کادو ولنتاین

شاید شما تمایل دارید تغییری ایجاد کنید به جای شکلات از شیرینی دیگری استفاده کنید، توصیه ما به شما برای انتخاب کادوی ولنتاین بیسکوییت های زیبایی است که با طرح های مخصوصی چون عروسک وقلب ورنگ های زیبایی تزیین شده اند است . می توانید سفارش این قیبل بیسکوییت ها را به قنادی داده واز هدیه دادن آن لذت ببرید .

کادوی ولنتاین رمانتیک

کادوی ولنتاین رمانتیک می تواند یک دسته گل زیبای رز باشد ویا شیشه های مخصوصی که اخیرا در بازار وجود دارد وبه شیشه عشق معروفند ، می توانید جملات عاشقانه ای با خط خودتان بنویسید ودرون شیشه قرار بدهید وهمیشه این لحظات ناب را به راحتی یادآوری کنید .

کادوی ولنتاین

کادو ولنتاین

بهتر است برای خلق یک روز زیبا وفراموش نشدنی ازایده ای نو وجدید استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما تجربه ساعاتی بدون دنیای مجازی است تمام وقت وحواس خود را به یار بسپارید تا لذت دیدار یکدیگر دقایق زیبایی برای شما بسازد.

کادوی ولنتاین برای آقایان

انتخاب کادو ولنتاین برای آقایان همیشه دشوار بوده و باعث می شود چند روزذهن خانم ها درگیر این موضوع باشد که چه چیزی بخرم ؟ فرقی نمی کند که برای همسر ؛ پدر ویا برادر خود بخواهند هدیه بخرند . اگر عشق شما مردی ورزشکار است ویا به صورت تفریحی ورزش می کند ، کادوی ولنتاین ورزشی تفریحی می تواند یک مچ بند هوشمند ورزشی ویا لباس و کفش ورزشی باشد .

کادوی ولنتاین

کادو ولنتاین

اگر فقط قصد خرید یک کادوی تفریحی را دارید یک آونگ طرح دار بسیار مناسب است ، زیرا آونگ همیشه مورد توجه آقایان قرار گرفته است فرقی نمی کند که چند سال دارند .

یکی از اصول انتخاب کادو ی ولنتاین این است که شما میزان علاقه خود را با کادویی که به طرف مقابلتان می دهید مشخص می کنید پس به یاد داشته باشید برای مرد زندگیتان جوراب نخرید ویا آقایان برای همسر خود وسایل پیش پا افتاده ای آشپزخانه را تهیه نکنید .هدیه شما می تواند یک کتاب ارزشمند باشد ویا بلیط کنسرت وحتی بلیط فیلم وتئاتر مورد علاقه ی همسرتان باشد به یاد داشته باشید با آشنایی کامل از علاقه فرد مورد نظر می توانید بهترین هدیه را برای او انتخاب کنید .

کادوی ولنتاین

کادو ولنتاین

کادوی ولنتاین مخصوص آقایان بهتر است برای یک مرد خرس عروسکی یا قلب های خزی نخرید شما با درست کردن کیک وشکلات دست ساز خود بیشتر آنها را خوشحال خواهید کرد، از کادوهای مناسب آقایان می توان به ست کمربند وکیف چرم ، عطر وادکلن ، یک جفت دستکش چرم مرغوب ، ساعت و وسایلی چون ( پاور بانک ، گوشی هوشمند ،کنسول بازی ، کوله پشتی ، اسپیکر بلوتوثی ،ماشین ریش تراش ) و... اشاره کرد. بهتر است در جعبه ی زیبایی هدیه خود را گذاشته وبا چند شاخه گل به عشق خود تقدیم کنید .

کادوی ولنتاین

کادوی ولنتاین

برای تهیه یک کادوی ولنتاین خاص باید دقت کنید تا بتوانید متفاوت عمل کنید مثلا می توانید یک دفترچه مینیاتوری بخرید ویا کارتی دست ساز را ضمیمه کادوی ولنتاین خود کنید اگر تمایل دارید برای آقایان عروسک بخرید عروسک خرسی تدی تهیه نکنید بلکه عروسکی انتخاب کنید که شبیه عشقتان باشد این کار برای مردان بسیار جذاب خواهد بود . (پیشنهاد می کنیم یک عروسک روسی مرد تهیه کنید. )

یه قاب عکس فانتزی نیز می تواند کادوی ولنتاین را خاص کند بهتر از قبل عکس دو نفره خودتان را تهیه کرده ودر قاب جای دهید

پیشنهاد دیگری برای کادوی ولنتاین به خانم ها برای هدیه دادن به آقایان این است که اگردر گلدوزی مهارت دارید روی پارچه ای زیبا طرحی عاشقانه به همراه اسم وجمله ای زیبا برای محبوبتان گلدوزی کنید . برای تکمیل پکیج ولنتاین خود می توانید از شیشه های معجون خوراکی و شمعی که نام طرفین روی آن حاکی شده ولامپ ولنتاینی استفاده کنید .

کادوی ولنتاین مخصوص خانم ها

اگر قصد خرید کادوی ولنتاین مخصوص خانم ها را دارید بهتر است ابتدا گل را فراموش نکنید گل مورد علاقه معشوقتان را با هدیه خود همراه کنید به جرات می توان گفت که همه زن ها به گل ها بسیار علاقه دارند ، هدیه هایی که برای یک خانم می توانید بخرید شامل این موارد است :

کادوی ولنتاین

کادو ولنتاین

زیورالات و لباس ، عطر وادکلنی خوشبو ، کفش وکیف ست ، ست لوازم آرایشی ،گلدان های مینیاتوری زیبا ماگی که طرح عاشقانه دارد ، حیوان خانگی مانند ( خوکچه هندی ،خرگوش مینیاتوری ،سگ یا گربه ) ، کارت هدیه ، اتوی مو ، ساعت مچی ، برنامه ریزی برای یک مسافرت ، گوشی هوشمند ، کتاب ، بلیط کنسرت خواننده ی مورد علاقه اش و.....

کادوی ولنتاین

کادو ولنتاین

البته به یاد داشته باشید شکلات وگل ،عروسک ولوازمی چون شیشه عشق ، لامپ ولنتاین و... را با کادوی اصلی همراه کنید ودر سبد های وجعبه های زیبایی که به این منظور وجود دارد قرار دهید ولحظه هایی ناب بسازید .

آیا این مطلب مفید بود؟
گالری تصاویر
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید