همه چیز در مورد شلوار مردانه

یک استایل مردانه مناسب وشیک ، منحصر به فرد توجه بسیاری برای انتخاب مناسب شلوار مردانه را می طلبد. برای اینکه بقیه پوشش شما به چشم آید ومعقول جلوه کنید باید درپوشیدن شلوار دقت کرده ومدل مناسب با فرم بدن تان را برگزینید، البته به این نکته توجه کنید که مدل های جدید وتازه ای وارد بازار شده است که می تواند شما را از یکنواختی در آورد . در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع مدل ها ،نکات خرید ، شلوار مردانه بپردازیم :

آشنایی با انواع شلوار مردانه

شلوار مردانه

شلوار مردانه

شلوار مردانه رسمی ، شلوار مردانه جین ، شلوار مردانه کتان ، شلوار مردانه پارچه ای ، شلوار مردانه مخمل کبریتی ، شلوار مردانه جاگر ، شلوار مردانه سه ربع ، شلوار مردانه پشمی ، شلوار مردانه کارگو

شلوار مردانه اسپرت

شلوار مردانه اسپرت

شلوار مردانه اسپرت

برای داشتن ظاهری اسپرت وشیک نیاز نیست مانند پسر بچه ها لباس بپوشید انتخاب شلوار مردانه اسپرت شیک مناسب با اندام وسن شما می تواند در ایجاد یک استایل اسپرت به شما کمک زیادی کند .

شلوار های جین وکتان برای ظاهری اسپرت ونیمه رسمی مناسب هستند آقایان می توانند برای تیپ غیر رسمی یا نیمه رسمی ویک استایل کژوال از شلوار مردانه اسپرت به همراه اکسسوری هایی چون دستبند های چرم با رنگ هماهنگ استایل اسپرت خود وتیشرتی زیبا استفاده کنند، تا جذابیت بیشتری در تیپ اسپرت مردانه خود ایجاد کرده باشند .

شلوار مردانه رسمی

شلوار مردانه

شلوار مردانه

شلوار مردانه رسمی نسبت به مراسم رسمی که می خواهید در آن شرکت کنید متغیر است مثلا اگر در مراسم جشن وعروسی می خواهید شرکت کنید، باید از کت شلوار های مرسوم بلک تای استفاده کنید وظاهری معقول برای شرکت دراین مراسم رسمی داشته باشید .بلک تای را یک دست کت وشلوار مردانه رسمی به همراه یک پیراهن سفید ویک جفت کفش مشکی ولوازم جانبی چون کراوات ،پوشت یا پاپیون وساعتی زیبا ورسمی و... تشکیل می دهد .

پوشیدن لباس های رسمی همانطور که از اسم آن مشخص است باید در عین سادگی وشیکی حالتی زیبا ورسمی برای فرد ایجاد کند پس به هنگام انتخاب خرید یک شلوار رسمی مردانه به پارچه شلوار توجه کنید که زود نباید چروک شود وحتما سایز شلوار رسمی با اندام فرد مطابقت داشته باشد . برای خلق یک تیپ رسمی زیبا از پوشیدن شلوارهایی که برای شما گشاد هستند خودداری کنید .

شلوار مردانه جین

شلوار مردانه جین

شلوار مردانه جین

شلوارمردانه جین بهترین گزینه برای خلق استایلی اسپرت زیبا است ،در کل شلوار های جین محبوبیت خاصی بین آقایان دارند شلوار جین بسیار کاربردی بوده واستفاده ازآنها در بیشتر مکان ها ومراسم ها جایز است .

برای انتخاب یک شلوار جین مردانه مناسب باید توجه داشته باشید که به هنگام پوشیدن آن فعالیت زیادی خواهید داشت یا نه ، اگر فعالیت شما زیاد است ودر محیط کاری خود می خواهید از شلوار جین استفاده کنید باید از نوع کشی ومناسب سایز خود استفاده کنید تا حرکت کردن شما دشوار نباشد زیرا آقایان به راحتی لباس بیشتر از موارد دیگر آن اهمیت می دهند ،

ولی اگر به هنگام پوشیدن شلوار جین فعالیت چندانی ندارید سعی کنید از نوع کلاسیک واندامی آن بهره ببرید .دقت کنید جنس شلوار جین طوری است که پس از چند بار استفاده کمی جا باز می کند پس زمان خرید به سایز آن توجه کنید .

شلوارمردانه جین را می توانید با یک جفت کفش اسپرت مناسب مدل برش شلوار جین ورنگ آن بپوشید البته همیشه هم نباید شلوار جین مردانه را با کفش اسپرت وکتانی ست کرد ، بلکه می توان با کفش های نیمه رسمی هم ظاهری زیبا به وجود آورد .

شلوار مردانه کتان

شلوار مردانه کتان

شلوار مردانه کتان

شلوار مردانه کتان چند نوع دارد که یکی از آنها جنس پارچه کتان آن نرم است وبرای پوشیدن در مکان های نیمه رسمی وغیر رسمی استفاده می شود و باید برای پوشیدن این نوع شلوار کتان مردانه از پیراهن های طرح دار مناسب بهار، تابستان ویا از ژاکت های کش بافت وپیراهن کلاسیک انگلیسی (اکسفورد) استفاده کرد.

نوع دیگر شلوار کتان مردانه از پارچه ضخیم تری در دوخت آن استفاد شده که می توان در محیط کار از آن استفاده کرد و خصوصیت دیگر این مدل شلوار کتان این است که در قسمت بالا ونشیمن گاه تنگ نیست وظاهری معقول تر برای فرد ایجاد خواهد کرد.

بهتر است با کت های کتانی با رنگی هماهنگ ست شوند. شلوارهای کتان رسمی هم در بازار موجود است که دارای دوختی ظریف ومخفی ومناسب استفاده در مکان های رسمی هستند .جالب است بدانید ازشلوار کتان در گذشته بعنوان لباس ارتشی استفاده می کردند .

شلوار مردانه پارچه ای

شلوار مردانه پارچه ای

شلوار مردانه پارچه ای

شلوار مردانه پارچه ای بهترین انتخاب برای مراسم های کاری ، قرارهای رسمی ومهمانی های شام است، والبته باید نوع ومدل شلوارپارچه ای انتخاب کنید که بسیارخوش دوخت بوده وبا فرم بدن شما سازگار باشد ، زیرا مهم ترین قسمت برای ایجاد یک استایل لاکچری در آقایان پوشیدن شلوار مناسب است تا ظاهر آنها را شیک وجذاب نشان دهد .

شلوار مردانه پارچه ای

شلوار مردانه پارچه ای

اگر می خواهید از شلوار مردانه پارچه ای برای یک مراسم نیمه رسمی استفاده کنید آن را با پیراهنی با رنگ هماهنگ ورسمی به همراه یک ژاکت ست کنید .در مراسم های رسمی بهتر است شلوارپارچه ای خود را با کت مناسب آن هماهنگ کنید .

شلوار مردانه مخمل کبریتی

شلوار مردانه مخمل کبریتی

شلوار مردانه مخمل کبریتی

بهترین انتخاب برای خوش پوشی در فصل سرما استفاده از شلوار مردانه مخمل کبریتی است ،این مدل شلوار از سالها قبل مورد توجه بوده است وخصوصیت بارز این مدل شلوار مردانه بادوام بودن آن است .بهتر است آن را به همراه کتی از همین جنس وکاملا هم رنگ با شلوار ست کنید ، تا تیپ واستایل شما آراسته تر جلوه کند .

شلوار مردانه پشمی

شلوار مردانه پشمی

شلوار مردانه پشمی

شلوار مردانه پشمی انتخاب مناسبی برای جایگزین کردن با شلوار جین است . شلوارمردانه پشمی را در هر موقعیت غیر رسمی ورسمی می توانید بپوشید بهتر است یک شلوار پشمی را به کمد لباس هایتان اضافه کنید زیرا هم استفاده از آن راحت است به سادگی تمیز می شود وبا آویزان کردن آن در کمد چروک هایش از بین می رود برای متفاوت بودن در فصل زمستان می توانید.

یک شلوار مردانه پشمی به رنگ طوسی ومدل جذب را با پیراهنی در همین طیف رنگ بپوشید واستایلی منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید .

شلوار مردانه جاگر

شلوار مردانه جاگرز

شلوار مردانه جاگرز

شلوار مردانه جاگر شلواری است که قسمت مچ پا دارای کش است شلوار جاگر به هیچ عنوان مناسب استفاده در محیط های رسمی وکاری نیست . شلوار جاگر یک شلوار راحت برای انجام فعالیت های پرتحرک روزانه است وبه عنوان یک شلوار مردانه دم دستی از آن یاد می شود .

شما می توانید برای ایجاد یک استایل مردانه وپسرانه شلوار جاگر خود را به همراه یک تیشرت یقه هفت با رنگ مناسب ویک سویئشرت ویک جفت کتانی یا کفش اسپرت بپوشید .بهتر است کش شلوار جاگر را کمی بالا تر از ساق پاهایتان قرار دهید تا ظاهری جذاب تر داشته باشید.

شلوار مردانه جاگر برای رفتن به باشگاه وجمع دوستانه بپوشید.

شلوار مردانه سه ربع یا آنکل سویینگرز

شلوار مردانه

شلوار مردانه

شلوارمردانه سه ربع یا آنکل سویینگرز دارای قدی کوتاه تر از قد شلوار معمولی است که پوشیدن این نوع شلوار برای رهایی از شلوارهای تکراری مناسب است . برخی شلوار سه ربع را (آنکل سویینگرز ) می نامند .شلوار سه ربع یا آنکل سویینگرز مناسب فصل تابستان است و کوتاهی این مدل شلوار مردانه باعث می شود

که به کفش شما توجه بیشتری شود. اگر علاقه به پوشیدن این نوع شلوار دارید بهتر است با خیاط خود و در مورد کوتاهی آن صحبت کنید .

شلوار سه ربع مناسب فرم رسمی وغیر رسمی می باشد همانطور که می دانید لباس هایی که مناسب محیط رسمی است باید از گزینه سادگی وشیکی پیروی کنند . پوشیدن شلوارمردانه سه ربع رسمی با کت بلیزر ظاهری امروزی برای شما به وجود خواهد آورد .

شلوار مردانه کارگو

شلوار مردانه کارگو

شلوار مردانه کارگو

شلوار مردانه کارگو مدلی از شلوار است که در دهه 1930 برای نظامیان و کارگران ، خدمه کشتی طراحی شد .شلوارمردانه کارگو رابه دلیل جیب های متعددی که دارد شلوار شش جیب هم می گویند این مدل شلوار ابتدا دارای پارچه با جنس پنبه ای بود وبه همین دلیل شستشوی آن آسان وبارها می شد از آن استفاده کرد وعمرش طولانی بود.

شلوار مردانه کارگو

شلوار مردانه کارگو

جیبهای طراحی شده روی شلوار کارگو برای نگهداری وسایل وآذوقه این افراد تعبیه شده بود ولی در سال 2019 شلوار کارگو یکی از ترند های شلوار بشمار می رود که با رنگهای زیادی در بازار عرضه شد .خصوصیات ظاهری شلوار کارگو کمی گشاد است وبه آن شلوار گت دار وپایین کش هم می گویند شلوار کارگو را با تیشرتی مناسب با رنگ شلوار وکفش اسپرت ساده ست کنید ودر جمع دوستانه وفعالیت های روزمره به عنوان تیپ کژوال از آن بهره ببرید .آیا این مطلب مفید بود؟ 21
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید