فوت وفن خرید پالتو مردانه معرفی انواع سبک ها ومدل ها

اگر به فکر تغییر در پوشش خود هستید ومی خواهید ظاهری متفاوت ، شیک وخاص خلق کنید انتخاب پالتوی مناسب به شما کمک می کند یک استایل مردانه زیبا به وجود آورید ، برای خرید پالتو مردانه بهتر به جنس ،کیفیت دوخت ، ورنگ آن دقت کنید مدل های بیشماری برای پالتوی مردانه در بازار وجود دارد که براساس فرم اندام خود می توانید مدل مناسبی انتخاب کنید.

پالتو مردانه

پالیو مردانه

قصد داریم مدل های مختلف پالتوی مردانه را به همراه نکات خرید وروش نگهداری وشست وشوی صحیح آنها بررسی کنیم با شما هستیم برای خلق یک استایل مردانه جذاب وفوق العاده .

انواع پالتو مردانه

از انواع پالتو مردانه می توان به پالتو خز، پالتو پشم ، پالتو کتان ، پالتو فوتر ، پالتو چرم ... اشاره کرد .که با توجه به هزینه ای که برای خرید پالتو کنار گذاشته اید می توانید بهترین مدل را انتخاب کنید

انتخاب مناسب سبک های پالتو مردانه بستگی به فرم اندام شما دارد اگر بلند قد هستید بهتر است از پالتو بلند استفاده کنید

پالتو مردانه

پالتو مردانه

اگر قد متوسطی دارید گزینه مناسبی برای پوشیدن پالتو کوتاه هستید البته به یاد داشته باشید که همیشه پالتو را کمی بزرگتر از سایز خود انتخاب کنید زیرا پالتو را روی کت شلوار خود خواهید پوشید پس کمی جادار تر اگر باشد مناسب تر خواهد بود.

پالتوی خز: در مورد پالتوی خز دار می توان گفت که لباس هایی فاخر هستند که قیمت آنها را جنس خز بکار رفته در این نوع پالتوی مردانه تعیین می کند. بدلیل قیمت گزافی که برای این مدل پالتو پرداخت می کنید باید در حفظ ونگهداری آن دقت کنید پالتوی خز دار را در کمد به دور از رطوبت ونور ودر کاور مخصوص نگهداری کنید ونکته مهم در مورد پالتوی خزدار مردانه وجود دارد

که برای افزایش طول عمر آن حتما تمیز شسته شود وضد عفونی گردد که برای این کار ابتدا گرد وغبار موجود در خز پالتو را تکانده سپس به صورت صحیح آن را آویزان کنید ودر جهت موافق پرزهای خز با شانه های مخصوص این کار، آن را شانه کنید.

برای شستشوی پالتو خز دار قسمت خز را اگر لکه دارد با مقداری مناسبی ، ترکیب آب والکل تمیز کرده وسپس پالتو را برای شستشو به خشک شویی بسپارید . از پالتو خز می توانید در ایجاد یک استایل مردانه زیبا وفانتزی ویا مجلسی بهره ببرید .

پالتو پشم

مهم ترین نکته در مورد استفاده از پالتو گرم نگه داشتن فرد از سرما است که این یکی از خصوصیات بارز در مورد پالتو پشم می باشد؛ پشم در عین سبکی وکم وزن بودن بسیار گرم است .اگر در مناطقی زندگی می کنید ،که فصل زمستان سرمای طاقت فرسایی دارد. پیشنهاد ما به شما خرید یک پالتوی پشم است یکی از نکاتی که باید هنگام خرید پالتوی پشم مردانه مد نظر داشته باشید این است که اگر قیمت آن برای شما مهم نیست

پالتو مردانه

پالتو مردانه

سعی کنید پالتوی صد درصد پشم را انتخاب کنید زیرا خاصیت ایزوله بودن پشم سبب محافظت از شما در برابر رطوبت وسرما می شود یکی از نکاتی که زمان خرید پالتوی پشم باید مد نظر داشته باشید این است که پالتویی انتخاب کنید که جیب های آن طوری دوخته شده باشد تا دست های شما به راحتی در آن قرار بگیرد در ضمن باید پالتو دارای کمربند باشد تا استایلی زیبا تر برای فرد به ارمغان آورد به طرز قرار گرفتن یقه پالتو مردانه نیز دقت کنید زیرا زمانی که می خواهید گردن شما از سرما محفوظ بماند با بلند کردن یقه این امکان فراهم شود .

برای شست شو پالتو پشمی بهتر است آن را درون ماشین لباسشویی نیندازید. چرا که ماشین لباسشویی با چرخش خود به بافت پالتو پشم صدمه وارد می کند.پس بهتر است پالتوی پشم خود را با دست شسته ویا شستن آن را به خشکشویی بسپارید .البته به یاد داشته باشید اگر در منزل وبه وسیله دست پالتوی خود را می شویید آن را آویزان نکنید تا زمانی که تمام آب اضافی آن جدا شود وگرنه پالتوی شما فرم اولیه خود را از دست می دهد

پالتوی کتان

پالتو کتان خاصیت گرم کنندگی زیادی نخواهد داشت بهتر است برای فصل پاییز وبهارآن را بپوشید ؛ اگردر فصل زمستان اصرار به خرید پالتوکتان دارید بهتر است از نوع دولایه آن انتخاب کرده چون لایه درونی آن با پشم شیشه پوشیده شده وشما را از سرما محافظت خواهد کرد

پالتو مردانه

پالتو مردانه

سعی کنید پالتوی کتانی که انتخاب می کنید، از جنس کتان مرغوب باشد زیرا در غیر این صورت پالتوی شما زود رنگ خود را از دست داده وبه اصطلاح بور می شود .مردان جوان برای ایجاد یک تیپ خاص وزیبا بیشتر پالتو کتان میدی (متوسط ) را که دو ردیف دکمه در جلوی آن کار شده انتخاب می کنند برای شست شو پالتو کتان می توانید از ماشین لباسشویی کمک گرفته وبه وسیله آب ولرم وشوینده ملایم پالتوی خود را بشویید ضمنا از آب داغ برای لباس های کتان رنگ تیره استفاده نکنید زیرا رنگ آنها از بین می رود .

پالتوی فوتر

پالتو فوتر بهترین گزینه برای آقایان خوش پوش در فصول سرد سال می باشد زیرا حدود 80 درصد الیاف این پارچه را پشم تشکیل می دهد وعایق مناسبی در برابر سرما است پالتو فوتر به دلیل خاصیت پارچه آن ، بسیار خوش دوخت می باشد وعمر طولانی آن در برابر قیمت مناسب ، از آن کاندیدای مناسبی برای یک خرید زمستانی ساخته است .

پالتو مردانه

پالتو مردانه

پارچه فوتر را نمدی نیز می گویند فوتر نامی فرانسوی است که به این مدل پارچه اختصاص داده شده است البته باید خاطر نشان کرد ممکن است در ترکیبات این پارچه از الیاف مصنوعی نیز استفاده شود . باید توجه کنید که زمان شستشوی پالتوی فوتر به راهنمای شست شوی پالتو که همراه با آن است دقت کنید وبهتر است پالتو فوتر را در آب سرد با یک شوینده ملایم بشویید .

پالتوچرم

پالتو چرم را باید جزء پالتو لاکچری وشیک مردانه به حساب آورد. برای خلق یک استایل پر طرفدار می توانید از آن استفاده کنید البته با در نظر گرفتن قد وفرم اندام خود آن را انتخاب کنید، ظاهری مردانه وشیک را با انتخاب یک پالتوچرم مردانه تکمیل کنید . اگر شما مردی بلند قد با اندامی متناسب هستید برای به وجود آوردن یک تیپ اسپرت زمستانی زیبا حتما از پالتوی چرم استفاده کنید

پالتو مردانه

پالتو مردانه

از جذابیت استایل خود لذت ببرید . باید بدانید که یکی از نکات خرید پالتو چرم مردانه این است که درست اندازه ی شما باشد چون در فصل سرما لباس هایی بیشتری خواهید پوشید برای شست وشو پالتوی چرم باید دقت کنید که چرم پالتوی شما طبیعی است یا مصنوعی مثلا پالتوی چرم طبیعی بهتر است با دست وبه روش سنتی بشویید تا به بافت آن آسیب وارد نشود ضمنا برای خشک کردن آن ، پالتو را مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید چون نور خورشید به پالتو چرم طبیعی صدمه می زند .

پالتو بارانی

اولین نکته ای که در مورد پالتو بارانی مردانه باید متذکر شد اندازه مناسب آن است واینکه شما چه مواقعی می خواهید از آن استفاده کنید بیشتر بارانی ها و پالتوها هم گرم هستند و هم لایه خارجی آنها به شکلی می باشد که دربرابرسرما ( باران و برف ) مقاوم هستند ، به این نوع می گویند پالتو یا بارانی دولایه. طبیعتا پالتوی تک لایه و دو لایه با هم فرق دارند .

پالتو مردانه

پالتو مردانه

از نظر قیمت انواع دو لایه از تک لایه گران هستند. دولایه باید نزدیک به سایز کت شما انتخاب شود زیرا آن قدر گرم هستند که دیگر نیازی نیست زیر آنها لباس های ضخیم بپوشید. ولی آنهایی که تک لایه هستند و فقط حکم یک پوشش ضد آب را دارند، مانند پالتو بارانی ها باید یک یا دو سایز بزرگتر از اندازه شما باشد .

دلیل آن هم مشخص است: چون بارانی های تک لایه گرمای چندانی ندارند و شما برای حفظ خود در برابر سرما باید زیر آنها لباس های ضخیم بپوشید.جالب است بدانید اکثر آقایان بارانی های بلند را انتخاب کرده در حالی که خانم ها به مدل کوتاه آن بیشتر تمایل نشان می دهند.

پالتومجلسی

پالتو مجلسی بیشتر از جنس پارچه های گران قیمت هستند مانند( پالتوخز ویا پوست ) که ممکن است با نام پالتو فانتزی هم در بازار وجود داشته باشند چون سبک های فانتزی مناسب استفاده ی روزانه ودر محیط کار نیستند وبیشتر در مکان های خاص از آنها استفاده می شود. در مکان های کاری بهتر است ظاهری رسمی تر داشته باشید که پیشنهاد ما به شما استفاده از پالتو رسمی که بیشتر از جنس پشم ویا فوتر، کشمیر هستند، است

پالتو مردانه

پالتو مردانه

که باید با کت شلوار رسمی شما ست شوند تا استایلی مناسب ایجاد کنند؛ باید متذکر شد که رنگ پالتو مردانه هم می تواند مانند دوخت وکیفیت پارچه آن در ایجاد یک تیپ فانتزی ویا رسمی نقش بسزایی داشته باشد رنگ های تیره در به وجود آوردن استایل رسمی موثر تر خواهد بود .

پالتو شناسی

در زمینه پالتو شناسی باید گفت که پالتو یک کت بلند بشمارمی رود و با پارچه ضخیم دوخته شد ه وبه عنوان بیرونی ترین لباس وبه منظور گرم نگه داشتن فرد در برابر سرما پوشیده می شود این لباس انواعی دارد مانند پالتو دورو، پالتو تک لایه و دو لایه و پالتو خزدار هستند. برای تهیه ی آن باید به نکات خرید پالتو دقت کنید که یکی از آنها جنس پارچه پالتو واینکه شما در چه مکان هایی قصد استفاده از آن را دارید وپارچه مورد استفاده در پالتوی انتخابی شما چروک می شود ،

پالتو مردانه فانتزی

پالتو مردانه فانتزی

یا نه ، ویا شما را از گزند سرما حفظ خواهد کرد. رنگ مناسب پالتو مردانه نیز نکته مهمی در خرید آن می باشد

نکات شست شوی پالتو

البته برای خرید یک پالتو لاکچری به کیفیت دوخت آن توجه کنید، در ضمن هنگام خرید حتما به نکات نگهداری از آن و نکات شست شو پالتو مورد نظرتان دقت کنید اگر راهنمای شست شو به همراه ندارد بهتر است قبل از شست شو اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید بیشترمدل های پالتو مردانه را باید به دور از رطوبت ونور نگهداری کنید ونباید به صورت فشرده در کمد قراربگیرند ،

پالتو مردانه کشمیر

پالتو مردانه کشمیر

نکات نگهداری از پالتو

به عنوان مثال نکات نگهداری از پالتو کشمیر بهتر است زمان شست شو پالتو؛ از ماشین لباسشویی استفاده نکنید وبه روش سنتی با آب سرد وبا دست آن را بشویید و از صابون به عنوان شوینده استفاده کنید و زمانی که می خواهید پالتوی کشمیر مردانه خود را در کمد بگذارید درون پوششی پارچه ای ودر حالی که چند قرص ضد حشره را به همراه دستمال کاغذی روی آن گذاشته و سپس در کمد قرار دهید.

با آرزوی مفید بودن مطلب برای شما خواننده ی گرامی .

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید