راهنمای خرید پلیور مردانه

پلیور مردانه دارای انواع مختلف و گوناگونی هستند، که این امکان را برای آقایان فراهم می کند که در استایل های متفاوت خود از طرح و مدل دلخواهشان استفاده نمایید. اگر شما نیز قصد دارید که در استایلی که در روز های سرد سال مانند روز های زمستان برای خود به وجود می آورید،

از پلیور ها و ژاکت های مردانه استفاده کنید مدل ، رنگ و طرح روی پلیورمردانه دارای تنوع فراوانی می باشند واین بستگی به سلیقه ی شما دارد كه پلیوری تك رنگ با طرح ساده را انتخاب می كنید یا به دنبال پلیور هایی هستید كه با چندین رنگ بافته شده اند و نقش های مختلفی روی آن وجود دارد.

در مطلب زیر سعی بر این است تا شما عزیزان با انواع پلیور مردانه لاکچری ونیز نکات نگهداری پلیور مردانه آشنا شوید :

نکات خرید پلیور مردانه

پلیور مردانه

پلیور مردانه شیک

از نکات مهمی که می توان برای راهنمای خرید انواع پلیور و ژاکت مردانه نام برد این است که جنس پلیور مردانه می باشد. اگر جنس که پلیور یا ژاکت مردانه تولید شده بیش از اندازه سبک یا نازک باشد. هنگامی که آن را به تن می کنید، احساس سرما خواهید کرد. و اگر بیش از اندازه ضخیم و سنگین باشد. نیز می تواند بیش از حد شما را گرم کند و باعث شود که عرق کنید.

یکی از راههای اسان برای ست پلیور مردانه با دیگر لباس ها، ترکیب پلیور و پیراهن مردانه است. از این جهت توصیه می کنیم خرید پیراهن مردانه کلاسیک یا اداری را در اولویت خود قرار دهید، چرا که این مدل پیراهن مردانه، به سادگی با هر لباسی ست می شود.

برای خرید پلیور مردانه اسپرت سعی کنید علاوه بر مدل آن رنگ مناسبی نیز انتخاب کرده زیرا رنگ پلیور مردانه شما باید متناسب با رنگ پوستتان باشد تا استایل مردانه وجذابی داشته باشید . رنگ های خنثی یا کم رنگ، رنگ صورتی، بنفش یاسی، نسکافه ای و بژ انتخاب مناسبی برای خرید پلیور برای آقایانی با رنگ پوست گندمی خواهد بود.مردانی که پوست تیره رنگ دارند بهتر است از پلیور هایی با رنگ روشن استفاده کنند زیرا رنگ تیره رنگ پوست آنها را کدر تر نشان می دهد .

برای ایجاد یک استایل خاص ولاکچری مردانه در فصل زمستان می توانید از یک پلیور مردانه مجلسی یقه هفت به همراه کت وشلور استفاده کنید

پلیور مردانه نخ پنبه

پلیور مردانه نخ پنبه

پلیور مردانه نخ پنبه

یکی از رایج ترین الیاف هایی که برای تولید پلیور های مردانه و استفاده می شود. نخ – پنبه می باشد. پلیور هایی که از این جنس عرضه می شوند. بسیار سبک هستند. و می توانند برای روز های پاییزیو روزهای آخر زمستان که نه سرد هستند و نه گرم بسیار مناسب باشند.

پلیور مردانه کشمیر

پلیور مردانه کشمیری

پلیور مردانه کشمیری

الیاف کشمیر از پشم بز بدست می آید و اصطلاح ” لوکس ” بسیار برازنده ی این مدل پلیور مردانه است. یک پلیور کشمیر، به بیش از حد نرم و سبک است و گرمای قابل قبولی ایجاد می کند. توصیه ما این است که حتما ازاین مدل پلیور مردانه کشمیری استفاده کنید .

پلیور مردانه پشمی

پلیور مردانه پشمی

پلیور مردانه پشمی

یکی از پر کاربرد ترین و پر طرفدار ترین الیاف ها برای تولید پلیور مردانه پشم است. البته الیاف پشمی در رتبه دوم و بعد از الیاف نخ – پنبه قرار دارد. پلیور ها و ژاکت هایی که از این جنس تولید می شوند؛ دارای کیفیت های متفاوتی می باشند.

در حقیقت درجه بندی کیفیت ژاکت ها و پلیور هایی که از این جنس تولید می شوند از نرمی تا ضخیم بودن متغیر و متفاوت است. الیاف پشمی مرینو نرم ترین الیاف، برای تولید پلیور ها و ژاکت های مردانه بحساب می آیندوهمچنین از کمترین میزان آلرژی برای پوست نیز برخوردار است.

پلیور مردانه یقه گرد

پلیور مردانه یفه گرد

پلیور مردانه یقه گرد

پلیور مردانه مدل یقه گرد بیشترین مدل تولید وشاید بتوان گفت که ۹۰% پلیورهای طراحی شده، مردانه در این دسته قرار می گیرند. زیرا یقه گرد این مدل پلیور مردانه سبب شده تا به سادگی قابلیت بالای ست شدن با لباس های دیگر، را داشته باشد وبه همین دلیل بیش تر مورد استقبال و توجه قرار می گیرند و پر فروش تر هستند.

پلیور مردانه یقه هفت

پلیور مردانه یقه هفت

پلیور مردانه یقه هفت

اگر قصد دارید به همراه پلیور مردانه خود از کروات استفاده کنید ، بهتر است پلیور مردانه یقه هفت بپوشید .این مدل پلیور مردانه سبب می شود تا شما بلند قد تر به نظر آیید وافراد با گردن کوتاه وچاق نیز می توانند به راحتی وبدون نگران شدن از ظاهر خود از این مدل پلیور استفاده کنند.

پلیور مردانه یقه اسکی

پلیور مردانه یقه اسکی

پلیور مردانه یقه اسکی

پلیورمردانه یقه اسکی به دلیل داشتن یقه ایستاده؛ این ویژگی را دارد که بسیار انطباق پذیر باشد. اگرآقایان از آن ها به تنهایی در استایل خود استفاده کنند، می توانند یک استایل کژوال برای خود به وجود بیاورند. و اگرپلیور مردانه یقه اسکی را به همراه کت ویا کاپشن می پوشند می توانند به عنوان یکی از آیتم های استایل رسمی از آن استفاده کنند .

پلیور مردانه یقه شل

پلیور مردانه یقه شل

پلیور مردانه یقه شل

یقه شل اغلب دارای لبه بلند است که به سمت پایین برگشته یا پیچ می خورد.یقه این مدل پلیور مردانه چیزی بین یقه گرد و یقه ایستاده، و درحقیقت ترکیبی ازاین دو یقه است.

اگر قصد دارید به جای سویشرت از یک پلیور مردانه لاکچری در استایل روزانه خود استفاده کنید پلیور مردانه یقه آرشال انتخاب مناسبی می باشد .این مدل پلیور مردانه برای استایل کژوال بسیار کاربردی است .

پلیور مردانه آستین رگلان

پلیور مردانه آستین رگلان

پلیور مردانه آستین رگلان

اگر شما به دنبال پلیور مردانه خاص ومتفاوت هستید می توانید پلیور مردانه آستین رگلان را امتحان کنید این مدل پلیور با آستین های یکسره تا گردن، ظاهری زیبا و متفاوت ایجاد می کنندو باعث می شود بالاتنه شما عریض تر به نظرآید.

پلیور مردانه آستین حلقه ای

پلیور مردانه

پلیور مردانه

پلیور مردانه آستین حلقه ای همان ژیله است، که به صورت حلقه ای وبدون آستین عرضه شده اند وبرای استفاده روزانه در زیر کت

بسیار مناسب می باشد

پلیور های غیررسمی :

پلیور مردانه

پلیور مردانه

اگر برای موقعیت های غیر رسمی، روزمره و راحت مثل مسافرت، تفریح و ورزش، دورهمی ها و … به دنبال پلیور هایی با استایل کژوال تر باشید. این سبک از پلیور ها ضخیم ترند، طرح های شلوغ تر و بافت درشت تری دارند. پلیور های کشبافت طرح دار Cable Knit و پلیور ها با استایل آزاد هستید می توانید از پلیورهای غیررسمی استفاده کنید.

پلیور مردانه غیر رسمی

پلیور مردانه

پلیور مردانه

این مدل برای محیط های رسمی مانند ملاقات های کاری،مناسب هستند. پلیور های سبک تر، ظریف تر، نرم تر و با ضخامت کمتر می توانند گزینه های ایده آلی برای مدل رسمی به شمار آیند. یکی از گزینه های پلیورهای رسمی مدل پلیور یقه هفت مردانه است که معمولا برای موقعیت های کاری مورد استفاده قرار می گیرند.

. می توانید برای استایل رسمی از پلیور یقه اسکی مردانه، پلیور آرگایلArgyle با آن طرح های لوزی و ساده و پلیور های ریزبافت استفاده کنید.

نکات نگهداری پلیور مردانه

پلیور مردانه

پلیور مردانه رسمی

باید بدانید که بعد از خرید پلیور مردانه آن را در محلی نگهداری کنید که از حشراتی مثل موریانه و بید دور باشند. و همچنین درنزدیکی تغییرات دمای شدید قرار نداشته باشند. همین طور برای آویزان کردن این لباس ها نیز بهتر است که به این موضوع توجه داشته باشید. که آویزان کردن پلیور ها و ژاکت های مردانه کار مناسبی نمی باشد.

زیرا جاذبه زمین و طی شدن زمان باعث می شود که بافت لباس آسیب ببیند و خراب شود.

در واقع روش های مطمئن و مشخصی برای نگهداری و شستشوی پلیور ها و ژاکت های مردانه وجود دارد که می توانند دوام و ظاهر اولیه آن ها را حفظ کند. در نتیجه شما می توانید به مدت طولانی از این آیتم ها در استایل های خود استفاده نمایید.

در زمان شستشوی پلیور ها و ژاکت ها بعد از این که مدل مد نظر خود را انتخاب کرده اید. حتماً به برچسب شستشوی داخل لباس توجه کنید. زیرا بهترین راه ها برای شستن لباس مورد نظرتان بر روی این برچسب قید شده است. در حقیقت این برچسب ها نشان می دهند که شما با چه دمای آبی باید لباس مورد نظر خود را بشویید و با چه شرایطی آن را خشک کنید.

توصیه های عمومی نیز در این رابطه وجود دارد. که می تواند در زمان شستشوی پلیور ها و ژاکت های مردانه به شما کمک بسیاری کند. از جمله این توصیه ها می توان به خیساندن و شستشوی ملایم و دستی ژاکت ها و پلیور های مردانه درون آب سرد به مدت کمتر از ۳۰ دقیقه اشاره کرد.

همچنین شما نباید به فشار دادن مدور و دایره ای شکل برای گرفتن آب پلیور و ژاکت مورد نظرتان اقدام کنید.

خشک کردن پلیور ها و ژاکت های مردانه نیز نباید به سرعت و با عجله انجام شود. بلکه شما باید این اجازه را به بافت لباس بدهید. تا به آرامی و به صورت طبیعی خشک شود. تا ظاهر آن خراب نشود.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید