لیلا اوتادی بازیگر ایرانی معروف متولد سال ۱۳۶۲ در تهران است . او در فیلم و سریال هایی از جمله آزاد به قید شرط , مالیخولیا , سگ های پوشالی , آرام می گیریم , چرخ فلک , دورهمی و … نقش آفرینی کرده اس بعد از تحریم بازیکنان تیم ملی ایران توسط نایک لیلا اوتادی پستی در صفحه اینستاگرام منتشر کرد و از مردم خواست آنها هم نایک را تحریم کنند او گفت کسی نایک پوشید با او برخورد کنید .

لیلا اوتادی بازیگر

 

لیلا اوتادی بازیگر ایرانی

لیلا اوتادی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

بیاین یه بار مثل یه ایرانی باغیرت و باشعور نایک رو ما تحریم کنیم، وقتی به تیم ملی ما نایک تعلق نمیگیره ما با نخریدن ونپوشیدن محصولات نایک این بی احترامی رو جواب خواهیم داد تا هرکی هرکاری خواست نتونه با ایران و ایرانی انجام بده. بیاین هرکی توی خیابون و باشگاهها نایک استفاده کرد باهاش برخورد کنیم.

نه گفتن به نایک

 

جزئیاتی از خبر تحریم کفش نایک

در حالی که حدودا دو هفته به آغاز رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی مانده بود ، کمپانی آمریکایی نایک اعلام کرد که هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی ایران نمی توانند کفش های تولیدی این کمپانی را بپوشند.

در حالی که چیزی حدود ۶۰ درصد بازیکنان حاضر در جام کفش های نایک را پا خواهند کرد، تیم ملی ایران به دلیل تحریم های جدیدی که توسط دولت آمریکا وضع شده، امکان چنین کاری ندارد.

و تیم ملی ایران همانند لباس هایش ، برای تامین کفش هم به کمپانی آلمانی آدیداس مراجعه کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید