اولیور استون، نویسنده فیلم Scarface به ایران می‌آید

طبق اعلام دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر،الیور استون، نویسنده‌ی فیلم Scarface برای شرکت در جشنواره فیلم فجر به ایران خواهد آمد.

سی و ششمین دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر به زودی آغاز شد. پیش از اعلام شده بود فیلمبردار آثار استنلی کوبریک برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی در این جشنواره حضور خواهد داشت. به تازگی و در ادامه‌ی حضور افراد سرشناس، رضا میرکریمی دبیر جشنواره اعلام کرد نویسنده‌ی سرشناس آمریکایی، یعنی الیور استون در جشنواره فیلم فجر شرکت خواهد کرد.

میرکریمی در این باره گفت:

مهمان ویژه‌ای به نام الیور استون فیلم‌ساز برجسته آمریکایی داریم که همراه ما خواهد بود. او ابراز تمایل داشت که در جشنواره برنامه‌ای داشته باشد و ما برنامه مفصلی از جمله دیدار با فیلم‌سازان و برگزاری کارگاه برای او چیده‌ایم.

اولیور استون نویسنده‌ی فیلم بسیار محبوب Scareface با بازی آل‌پاچینو بوده است. در دیگر اخبار مربوط به جشنواره جهانی فیلم فجر، یادآور می‌شویم که پیش‌فروش بلیط‌های این جشنواره از ظهر امروز آغاز شده است. سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از تاریخ ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت) به دبیری سیدرضا میرکریمی برگزار خواهد شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید