داشتن رکورد پرتعداد ترین خانواده جهان در دستا یک مرد اوکراینی ۸۷ ساله است که خانواده او متشکل از ۳۴۶ نفر است. این مرد ۱۳ فرزند ، ۱۲۷ نوه و ۲۰۳ نتیجه دارد. خانواده او در آستانه ورود به کتاب رکورد های گینس هستند . این خانواده در روستای دوربیسلاو در جنوب اوکراین زندگی می کنند و در این روستا همه اعضای خانواده در کنار هم زندگی می کنند. او یک کارگر ساختمانی بازنشسته است. او فرزندان نبیره های را هم می تواند به چشم ببیند. بزرگترین مشکل زندگی این مرد حفظ کردن نام نوادگانش است.

بزرگترین خانواده جهان متشکل از ۳۴۶ عضو

 

بزرگترین خانواده جهان در اوکراین

یک مرد ۸۷ ساله اوکراینی به عنوان دارنده بزرگترین خانواده جهان در آستانه ورود به کتاب رکورد‌های جهان «گینس» است.

به گزارش روزنامه دیلی میل اعلام کرد «پاول سامونیک» ۸۷ ساله با داشتن خانواده‌ای متشکل از ۳۴۶ فرد رکورد پرتعدادترین خانواده جهان را در اختیار دارد. به نوشته این روزنامه انگلیسی پاول ۱۳ فرزند، ۱۲۷ نوه و ۲۰۳ نتیجه دارد.

بزرگترین خانواده در جهان در روستایی در جنوب اوکراین

 

پیش از این دولت اوکراین سندی را مبنی بر داشتن بزرگ‌ترین خانواده کشور به این مرد اوکراینی داده بود. او که بزرگترین مشکل زندگی‌اش را حفظ کردن نام نوادگانش عنوان می‌کند به زودی نامش در کتاب گینس به جای فردی که صاحب یک خانواده ۱۹۲ نفری بود ثبت خواهد شد.

نمایی از بزرگترین خانواده در جهان

 

زندگی روزمره بزرگترین خانواده دنیا در اوکراین

علاوه بر آن طول عمر این مرد اوکراینی به او این امکان را داده تا فرزندان نبیره‌هایش را هم به چشم ببیند. خانواده این پیرمرد اوکراینی در روستای «دوربیسلاو» در جنوب این کشور زندگی می‌کند. این پدر بزرگ که یک کارگر ساختمانی بازنشسته است می‌گوید اعضای خانواده خوبی داشته و همه با هم در امور زندگی با یکدیگر همیاری می‌کنند. هر یک از اعضای خانواده هم که بخواهد ازدواج کند به کمک بقیه اعضای خانواده خانه‌ای در همین روستای محل سکونتشان برایش ساخته می‌شود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید