تمام عکس های منتشر شده از اکران سینمایی لیلاج

اکران سینمایی لیلاج در دهم آذر ماه در پردیس سینمایی آزادی به کارگردانی داریوش و تهیه کنندگی علیرضا ابولقاسمی نژاد و نویسندگی سارا خسرو آبادی است که در اواخر سال 96 فیلمبرداری آن به پایان رسیدبرگزار شد.

اکران سینمایی لیلاج

تیپ محیا دهقانی اکران سینمایی لیلاج

محیا دهقانی نوشت :
سلام دوستان... اكران فیلم سینمایی ( لیلاج )ادامه دارد...محیا:(من در جامعه ی زنان ،رعناهایی دیدم كه در گرداب زندگی دستان به ظاهر امدادوفداكار به سویش دراز می كنند اما جز افكار پلید، دستی رو به آنها دراز نمی شود و زنانی چون رعنا محكوم به گذشت و سكوت برای ادامه ی زندگی خود می شوند و جز برگشت به ریشه اصلی پناهگاهی پیدا نخواهند كرد وپیروزی آنها بازگشت به ریشه اصلی زنانه است یعنی(مادر بودن)...


اکران مردمی فیلم لیلاج با حضور بازیگران این فیلم در سینما فرهنگ برگزار شد. اکران فیلم سینمایی لیلاج در سینماها ادامه دارد.ملودرام عاشقانه لیلاج را در سینماها ببینید. مهران احمدی حامد کمیلی محیا دهقانی رضا اخلاقی راد نسرین بابایی مجید پتکی و کیمیا_مرادیان از بازیگران فیلم هستند .


فیلم سینمایی فیلم لیلاج به کارگردانی داریوش یاری، نویسندگی سارا خسرو آبادی و تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی نژاد در سینماهای سراسر کشور اکران شده است.در خلاصه داستان فیلم آمده است: رعنا نوازنده ساز قانون در شرف برگزاری کنسرتی در اروپاست که باخبر می شود دخترش برای نجات پدرش به زادگاه رعنا رفته ، جایی که رعنا چند سال پیش از آنجا فرار کرده است. رعنا برای نجات دخترش مجبور می شود ... سایر عوامل این فیلم عبارتند از:


دستیاراول کارگردان و برنامه ریز: وحید کاشی، مدیرفیلمبرداری: حمید مهرافروز، تدوین: عماد خدابخش، طراح چهره پردازی: شهرام خلج ، صدابردار: مجید هاشمی پور، صداگذار: آرش قاسمی، موسیقی: فردین خلعتبری، طراح صحنه و لباس: حمید شهیری، مدیر تولید: علی خلیلی، منشی صحنه: آیلار تقوی، عکاس: محمدرضا اصفهانی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: سپیده آرمان، سرمایه گذاران: علیرضا ابولقاسمی نژاد، داریوش یاری، بنیاد سینمایی فارابی، پخش: موسسه

حامد کمیلی در اکران فیلم سینمایی لیلاج

حامد کمیلی در اکران فیلم سینمایی لیلاج

اکران خصوص فیلم سینمایی لیلاج با حضور هنرمندان

این فیلم به تهیه کنندگی علیرضا ابولقاسمی نژاد و نویسندگی سارا خسرو آبادی است که در اواخر سال 96 فیلمبرداری آن به پایان رسید به تازگی پس از گذشت دوسال در سینماها اکران شده است.

سینما آزادی شب گذشته میزبان عوامل این فیلم سینمایی و برخی از اهالی هنر و مطبوعات همچون مهران احمدی، محیا دهقانی، بیژن امکانیان و زیبا کرمعلی بود.

اکران خصوص فیلم سینمایی

اکران خصوص فیلم سینمایی لیلاج

مهران احمدی پیش از آغاز نمایش فیلم در صحبتی کوتاه که با مخاطبان حاضر در سالن داشت ضمن انتقاد از زمان اکران این فیلم گفت: من و تمام عوامل از زمان اکران این فیلم ناراضی هستیم. متاسفانه اکران مناسبی به آن ندادند، به طوری که حتی در بهترین سینماها مثل پردیس کوروش فقط ساعات 12:30، 15:30، 22:30 اکران می شود. طبیعی است که در این شرایط بد فیلم فروش مناسبی نخواهد داشت.

اکران سینمایی لیلاج

مهران احمدی و دخترش در اکران سینمایی لیلاج

مهمانانی که در این مراسم حضور داشتند به ترتیب زیر بودند:

داریوش یاری و همسر محترم، مهران احمدی، محیا دهقانی، کیمیا مرادیان، زیبا کرمعلی، بیژن امکانیان و ….

مهسا هاشمی

مهسا هاشمی

متن آهنگ فیلم لیلاج

این غریبه کیه ؟ از من چی می خواد ؟

اون به من یا من به اون خیره شدم ؟

باورم نمیشه هر چی می بینم ،

چشامو یه لحظه رو هم می ذارم ،

به خودم می گم که این صورتکه ،

می تونم از صورتم ورش دارم!

نسرین بابایی

تصاویر جدید بازیگران زن معروف نسرین بابایی

در ادامه می توانید گزارش تصویری این مراسم را در ماببینیند

عکاسان: مهتاب جعفری و کتایون علاقه بندی

اکران سینمایی لیلاج

عکس جدید بازیگران در اکران سینمایی لیلاج

اکران سینمایی لیلاج

تصاویر بازیگران در اکران سینمایی لیلاج

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید