کاخ کنزینگتون امروز اعلام کرد دوک و دوشس ساسکس، پرنس هری و مگان مارکل  عروس جدید ملکه الیزابت در بهار سال آینده، صاحب اولین فرزند خود خواهند شد.

خبر بارداری مگان مارکل

مگان و هری که امروز برای شروع تور ۱۶ روزه به سیدنی – استرالیا رسیدند، روز جمعه در عروسی پرنسس یوجین و قبل از پرواز به استرالیا، به ملکه الیزابت، پرنس چارلز (پدر هری) و دیگر بزرگترهای خانواده، اخبار مربوط به بارداری را اعلام کردند.

مگان مارکل

مگان مارکل در کنار همسرش پرنس هری

کنزینگتون اعلام کرد ملکه از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شد و کودک جدید که در حقیقت هشتمین نتیجه او خواهد بود، هفتمین نفر در صف رسیدن به سلطنت قرار می گیرد.

بیانیه کنزینگتون در مورد این خبر این گونه بود: “خانواده سلطنتی از تمام مردم دنیا که از ماه مه پیام های تبریک و شادباش خود را برای ازدواجشان به آنها رساندند، تشکر کرده و خوشحالند که می توانند این خبر شاد را با عموم به اشتراک بگذارند.”

مگان مارکل

خبر بارداری مگان مارکل عروس جدید ملکه الیزابت

مادر مگان، دوریا راگلند نیز از شنیدن این خبر “بسیار خوشحال” است و بی صبرانه منتظر تولد اولین نوه اش است.

ولی مقامات رسمی هیچ توضیحی در مورد اینکه آیا خبر بارداری را به توماس، پدر مگان مارکل نیز رسانده اند یا خیر، ارائه ندادند.

خبر بارداری مگان مارکل پنج ماه پس از ازدواج این زوج در قلعه وینزور اعلام شد و طبق قانون دربار قطعا ۱۲ هفته از بارداری وی می گذرد که آنها این خبر را رسما اعلام کرده و اظهار داشتند فرزند آنها در اواخر ماه آوریل به دنیا خواهد آمد.

مگان مارکل

مگان مارکل و مادرش

همچنین آنها اعلام کردند هیچ تغییری در روند برنامه سفر رسمی آنها به استرالیا، فیجی، تونگا و نیوزیلند ایجاد نخواهد شد.

کودک جدید هیچگونه لقب پرنس یا پرنسس نخواهد داشت مگر آنکه ملکه پروتکل سلطنتی مربوط به سال ۱۹۱۷ را که در طی آن این عناوین تنها برای اعضای داخلی خانواده سلطنتی به کار می رود را تغییر دهد.

مگان مارکل

پرنس هری و همسرش مگان

پس از اعلام این خبر، گمانه زنی های مختلف برای نام انتخابی نوزاد نیز شروع شده و تاکنون نام های الکساندر، آرتور و فیلیپ برای نوزاد پسر و آلیس، ویکتوریا و مری برای نوزاد دختر حدس زده شده است. گرچه گفته می شود، از آنجا که این زوج گاهی از قوانین رایج سلطنتی سرباز می زنند، ممکن است از نام های معمول در این خانواده فاصله گرفته و نام های غیررسمی تری را انتخاب کنند.

همچنین مگان اولین شخص با نژادهای مختلف در تاریخ مدرن است که با یکی از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا ازدواج کرده، بنابراین ممکن است بخواهد نام کودک را از نام های امریکایی انتخاب کند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید