امروز ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس دیدار خواهند کرد که درب های ورزشگاه از ساعت ۸:۳۰ به روی هواداران باز شده است بلیت جایگاه طبقه دوم و پشت دروازه در ورزشگاه به فروش می رسد که مبلغ این بلیت ها ۱۰۰ هزار و ۲۰۰ هزار تومان می باشد پلیس های زن نیز در ورزشگاه حضور دارند که برای شناسایی دختران پسر نما می باشند.

قیمت بلیت ورزشگاه آزادی برای دربی

ورزشگاه آزادی

بلیط

 

حساس‌ترین دیدار هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در قالب دربی ۸۸ پایتخت بین دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

ورزشگاه آزادی

قیمت بلیط روبروی جایگاه

 

* در‌های ورزشگاه آزادی در حالی از ساعت ۸:۳۰ صبح به روی هواداران باز شد که پیش از گفته شده بود علاقمندان دو تیم از ساعت ۱۲ می‌توانند وارد ورزشگاه شوند.

* در حالی بلیت تمام جایگاه‌های ورزشگاه آزادی از طریق اینترنت در روز‌های گذشته پیش فروش شده که فقط بلیت جایگاه طبقه دوم و پشت دروازه در ورزشگاه آزادی به فروش می‌رسد.

خرید و فروش بلیت ورزشگاه آزادی

* بازار سیاه بلیت فروشی مثل شهرآورد‌های گذشته داغ است و بلیت روبه‌روی جایگاه به مبلغ ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

ورزشگاه آزادی

هواداران سرخابی

 

* بازرسی بدنی شدیدی از سوی ماموران انتظامی و یگان ویژه از هواداران دو تیم به عمل می‌آید.

* پلیس زن برای شناسایی هواداران دخترِ پسرنما در ورزشگاه آزادی حضور دارد و چنانچه مورد مشکوکی گزارش شود نسبت به این موضوع ورود می‌کنند.

* بسیاری از هوادران دو تیم با مشکل تهیه بلیت مواجه هستند و اطراف ورزشگاه آزادی به دنبال بلیت می‌گردند.

ورزشگاه آزادی

هواداران

ورزشگاه آزادی

استقلال و پرسپولیس

 

برخی از هواداران که از شهرستان‌های مختلف برای تماشای بازی به تهران آمده‌اند دیشب را مقابل ورزشگاه آزادی به صبح رسانده‌اند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید