با آغاز شدن طرح پیش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و چون هر کد ملی نمی‌تواند بیش از یکبار برای خودرو ثبت نام کند، بازار خرید و فروش کد ملی در سایت‌ها رونق پیدا کرده است. به نحوی که مردم در قبال دریافت پول، با کد ملی خود برای افراد دیگر خودرو ثبت نام می‌کنند.

فروش کد ملی برای ثبت نام خودرو

امروز پنجمین روز پیش فروش محصولات ایران خودرو است و براساس اعلام شرکت متقاضیان کد ملی با رقم سمت راست اعداد ۸ و ۹ امروز ۸ مهرماه و کد ملی با رقم سمت راست عدد صفر فردا ۹ مهرماه می توانند در این طرح پیش فروش ثبت نام کنند.

ثبت نام خودرو

فروش کد ملی در سایت‌های مختلف

شرایطی که مردم را مجبور به خرید و فروش کد ملی می‌کند.

نکته جالب در این طرح فروش شرط داشتن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو برای متقاضیان است به نحوی که افراد فاقد این دو شرط به هیچ عنوان امکان خرید خودرو در این طرح را ندارند. همین موضوع عاملی شده تا بازار خرید و فروش کد ملی در سایت های اینترنتی رونق پیدا کند به نحوی که مردم در قبال دریافت مبالغی حاضر به ثبت نام خودرو با کد ملی خود برای افراد دیگر هستند.

ثبت نام خودرو

فروش کد ملی جهت ثبت نام خودرو

 

در یکی از این آگهی های فروش فردی برای کد ملی خود رقم ۳ میلیون تومان را پیشنهاد کرده و اعلام می‌کند با دریافت این مبلغ بعد از ثبت نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو در محضر حاضر شده و خودرو را به نام فرد متقاضی خواهد کرد.

در تصویر زیر نمونه ای از فروش کد ملی برای شرکت در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو را مشاهده می کنید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید