بازیکنان تیم ملی بازی های خوبی از خود در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از خود نشان دادند و اما حال به دلایل نامعلوم و شاید به خاطر انتقادهای منتقدان از تیم ملی یکی پس از دیگری از بازی های ملی خداحافظی می کنند کارلوس کی روش در اقدامی جلوی خداحافظی ۳ بازیکن تیم ملی را گرفته و اجازه نمی دهد این فوتبالیست ها از تیم ملی فوتبال خداحافظی کنند ظاهرا این بازیکنان در روسیه فرصت هنرنمایی نیافته اند به همین دلیل شاید قصد رفتن کرده اند حال باید دید تیم ملی برای رقابت های حساسی که پیش رو دارد چگونه بازی خواهد کرد با این وضعیت تیم ملی در حال حاضر…

خداحافظی ۳ بازیکن ملی پوش

خداحافظی بازیکنان تیم ملی

 

این روز‌ها بازیکنان تیم ملی یکی پس از دیگری خداحافظی می‌کنند، آن اتحادی که در جام جهانی در تیم وجود داشت، حالا دیده نمی‌شود.

بعد از گوچی نوبت به سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی رسید و حالا شایعات زیادی درباره خداحافظی بعضی بازیکنان تیم ملی هم شنیده می‌شود. اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و پژمان منتظری سه بازیکن تیم ملی هستند که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خیلی فرصت بازی نیافتند.

ماجرای خداحافظی ۳ بازیکن ملی پوش از بازی های تیم ملی

شنیده می‌شود کارلوس کی‌ روش به این بازیکنان گفته خداحافظی نکنند چرا که تیم ملی به آن‌ها نیاز دارد. گوچی، اما بدون اینکه با کی‌روش مشورت کند، رفت. شجاعی هم، چون با وجود فشار‌ها از سوی کی‌روش دعوت شد، طبیعتاً به حرف مربی تیم ملی گوش می‌دهد.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران

 

دژاگه هم از جمله بازیکنانی است که خود را مدیون کارلوس می‌داند. به هر حال این مربی برای اشکان همه کار کرد تا به رقابت‌های جام جهانی برسد. طبیعتاً اشکان هم به حرف‌های کارلوس گوش می‌دهد. منتظری هم از جمله بازیکنانی است که با وجود فشار رسانه‌ها از سوی کی‌روش دعوت شد.طبیعتاً این بازیکنان گوش به زنگ کارلوس هستند. کی‌روش دوست ندارد در شرایطی که گوچی و سردار از تیم ملی خداحافظی کرده‌اند این اتفاق دوباره تکرار شود، چون اعتقاد دارد چنین مسائلی به اتحاد تیم ملی ضربه خواهد زد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید