یک سایت ورزشی در اقدامی به معرفی ۵ بازیکن برتر مسلمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کرده است و اسامی این بازیکنان که چشم های به سوی آنان می باشد را معرفی کرده است نفر اول این لیست محمد صلاح مهاجم لیورپول می باشد که بی گمان یکی از ستاره های بی تکرار مسلمان در فوتبال دنیا نیز می باشد و سردار آزمون بازیکن مسلمان جوانی تیم ملی ایران که چشم ها در انتظار درخشش او در روسیه می باشد در ادمه با این ۵ بازیکن مسلمان مطرح که خودشان را برای این رویارویی مهم آماده می کنند آشنا خواهید شد.

 

۵ بازیکن برتر مسلمان

همزمانی ماه مبارک رمضان با جام جهانی جو خاصی را در کشور‌ های مسلمان ایجاد کرده است. در این بین بازیکنان مسلمان تیم‌ های مختلف نیز با انجام اعمال ماه رمضان، خودشان را برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌ کنند.

در این بین سایت asian image، معتقد است که پنج فوتبالیست برتر و ویژه مسلمان حاضر در این تورنمنت جهانی وجود دارند که در زیر می‌ خوانید.

 

۵ بازیکن برتر مسلمان حاضر در جام جهانی روسیه

۱- محمد صلاح

بعد از ناکامی در فینال لیگ قهرمانان اروپا محمد صلاح می‌خواهد کشورش را در جام جهانی به موفقیت برساند و رویای مصری‌ها را برای صعود به دور دوم جام جهانی به حقیقت تبدیل کند.

۲- سردار آزمون

خیلی‌ها در جام جهانی به سردار آزمون چشم دوخته‌اند و امیدوارند این بازیکن ۲۳ ساله که تجربه بازی در روسیه را دارد، انتظارات را برآورده کند.

۳- احمد موسی

نیجریه نیز مانند ایران در گروه سختی قرار گرفته است. با این حال احمد موسی چهره شاخص این تیم برای موفقیت در روسیه خواهد بود.

۴- سادیو مانه

گلزن فینال لیگ قهرمانان از سنگال در جام جهانی امید اول کشور سنگال خواهد بود. این بازیکن ۲۶ ساله از سرعت و تکنیک بالایی برای موفقیت برخوردار است.

۵- یونس بلهندا

هافبک مراکشی عضو گالاتاسرای یکی از نفرات اصلی تیم ملی مراکش محسوب می‌شود که می‌خواهد در گروه مرگ شگفتی‌سازی کند.

جام جهانی روسیه پس فردا (پنج‌شنبه) با بازی کشور میزبان و عربستان در کشور مسکو آغاز می‌شود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید