اسطوره فوتبال دانمارک از بازی ایران و پرتغال می گوید

بازی ایران و پرتغال یکی از جنجالی ترین بازی های جام جهانی 2018 بود.پیتر اشمایکل دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال دانمارک با انتقاد از داور بازی ایران و پرتغال در دور پایانی بازی‌های گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به ستایش شاگردان کی‌ روش پرداخت.

 پیتر اشمایکل معتقد است که انریکه کاسرس بازی شب گذشته (دوشنبه) تیم‌های ملی فوتبال  ایران و پرتغال را که با تساوی یک - یک پایان یافت را خراب و بارها از سیستم کمک‌داور ویدئویی (VAR) استفاده کرد.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال دانمارک و باشگاه منچستر یونایتد درباره این بازی گفت: داور نتوانست بازی را کنترل کند و باعث شد تا آن  را از دست بدهیم. او بارها به جای تصمیم‌گیری از سیستم VAR بهره گرفت.

پیتر اشمایکل افزود: ایران بهتر از پرتغال بازی کرد. ایرانی‌ها سخت مبارزه کردند، زیرا می‌خواستند پیروز شوند. آنها بیشتر از پرتغال می‌خواستند در این بازی به پیروزی برسند. کریستیانو رونالدو در نیمه‌دوم چندان مورد توجه قرار نگرفت و چند شانس را از دست داد. حتی پنالتی را هم نتوانست تبدیل به گل کند. به نظر می‌رسد که بازیکنان بزرگ نمی‌توانند اشتباه کنند اما رونالدو نیز اشتباه لیونل مسی را مرتکب شد. آنها می‌خواهند برنده باشند.

تیم ملی فوتبال پرتغال با تساوی یک - یک برابر ایران رده دوم جدول گروه B جام جهانی 2018 روسیه را کسب کرد و یکشنبه هفته آینده در بازی مرحله یک‌هشتم نهایی در ورزشگاه فیشت شهر سوچی به مصاف اروگوئه، صدرنشین گروه B می‌رود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید