اگر علاقه ‌مند به بازی‌های ماجراجویی هستید، خبری خوشحال کننده برای شما داریم. زیرا عنوانی جدید در این سبک با جزئیات بالا و یک گیم‌پلی بسیار جذاب توسط استودیو چی‌بیگ (Chibig) معرفی شده است که Summer in Mara نام دارد.در بازی Summer in Mara شما در نقش شخصیت کوآ (Koa) قرار خواهید گرفت و یک عنوان تک نفره و ماجراجویی را تجربه خواهید کرد. طبق گفته سازندگان، در این بازی می‌توانید به بهترین شکل به ماجراجویی در محیط‌های مختلف بپردازید و اسرار زیادی را کشف کنید.

در ابتدای بازی، شما کنترل یک جزیره کوچک را بر عهده خواهید گرفت که که می‌توانید زمین‌های جدیدی را در آن برای کشاورزی و کارهای مثل آن، در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید برای گسترش کار خود، ابزارها و وسایل صعنتی تازه‌ای را بسازید تا زندگی شما راحت‌تر شود.

البته شما در محیط این بازی، تنها نخواهید بود و بیش از ۲۰ نوع شخصیت مختلف در آن گنجانده شده و پیشنهاد می‌شود که یک ارتباط صمیمی را با آن‌ها ایجاد کنید زیرا در روابط تجاری و خرید و فروش کالاهای مختلف، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

شرح بیشتر بازی Summer in Mara

از سویی دیگر، قادر هستید برای کشف جزیره‌های دیگر در مکان‌های مختلف، با استفاده از ساخت قایق‌ها به اکتشاف در دنیای بازی پرداخته و با محیط‌های تازه ای آشنا شوید.

بازی MARA

بازی Summer in Mara

 

در برخی از این جزیره‌ها، گنجینه‌ها و آیتم‌های قیمتی بسیار زیادی وجود خواهد داشت. نکته قابل توجه این است که قایق‌های موجود در بازی، از قابلیت ارتقاء یافتن نیز پشتیبانی خواهند کرد و می‌توانید با پرداخت مبلغ‌های تعیین شده، قایق‌ها را از نظر سرعت، قدرت، مقاومت و اندازه ارتقاء دهید.

 از دیگر قابلیت‌های بازی ماجراجویی Summer in Mara می‌توان به وجود آب و هوای پویا و چرخه شب و روز اشاره کرد که با بالاترین جزئیات ممکن در بازی پیاده‌سازی شده است و البته آب و هوای هر جزیزه نسبت به جزیره دیگر کاملا متفاوت خواهد بود.

این عنوان قادر است تا مدت زمان زیادی شما را سرگرم کند و در جریان این موضوع، می‌توانید ۱۰۰ مرحله تازه را بازی کنید.

 توانایی‌ها و قابلیت‌های مختلف و جدیدی برای شخصیت اصلی بازی در نظر گرفته شده تا بتواند هرچه بهتر از امکانات بازی استفاده کند. برای مثال قدرت اکتشاف و جست و جوی وی قابلیت بهبود دارد و می‌توانید سرعت حرکت کردن و انتقال آن به مکان‌های دیگر را افزایش دهید.

 هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این بازی در چه روزی به دست کاربران خواهد رسید اما طبق گفته سازندگان، عنوان Summer in Mara در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید